Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lily terhességi teszt-mit...

Lily terhességi teszt-mit tapasztaltatok?

Figyelt kérdés
Nekem elég ócskának tűnt. Olyan inkább negatív mint pozitív lett az eredmény, de picit látszott a másik csík, de inkább csak a reagensnek a helye. Persze fél óra elteltével meg már rendesen ott volt a másik csík is. (így jártam már korábban a Corax-szal is, úgyhogy tudom, hogy ez semit nem jelent.
2011. dec. 15. 09:56
 1/8 A kérdező kommentje:
A menstruáció nem mérvadó, mert 8 hónapos a kisbabám és még nem jött meg. Kiváncsiságból csináltam, mert úgy 2 hete olyan peteérés szerűt éreztem. Korábban amikor teherbe estem egyértelmű 2 csík volt szinte rögtön, úgyhogy nem áltatom magam.:(
2011. dec. 15. 09:59
 2/8 anonim ***** válasza:
Már én is tettem fel a lily-vel kapcsolatban kérdést, mert nekem a műanyag rész végénél (ahol a műanyag találkozik a kontroll résszel), ott lett egy egyértelmű egyenes, az ellenörző csíkkal párhuzamos, ugyon olyan vastag rózsaszín csík, de mivel ez még az a kis műanyag réteg alatt volt, gondoltam nem pozitv, de megtévesztő szerintem, mert amikor máskor ezt a tesztet használtam, nem maradt ott ilyen, ráadásul ennél a "hibás" tesztnél még másnap is egyértelműen látszott. Itt többen írták nekem hogy nekik is volt már ilyen, ez az ilyen teszt csík jellegű teszteknél előfordulhat! Én még pozitívat nem teszteltem, szóval azzal kapcsolatban nem tudok segíteni, hogy akkor hogyan működik! Sok sikert!
2011. dec. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi, igen,szrintem is negatív. Ki is dobtam tegnap, ma meg már nem volt kedvem előguberálni a krumplihéjak közül.:)
2011. dec. 15. 10:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Én Lilyvel teszteltem mikor terhes lettem.De nem vizelet sugarassal,hanem amit bele kell mártani a vizeletbe(csík,2db-os).Nekem szinte egyszerre kijött mind a 2 csík.
2011. dec. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is Lilyvel teszteltem. Szerintem nem ócska, ugyanazt tudja, mint a drágább társai, max annyi, hogy vannak érzékenyebbek, amik korábban kimutatják, de egyébként semmi gond nincs vele. Mondjuk én akko használtam, mikor már jópár napja késett, és szinte egyszerre kijött a 2 csík jó erősen.
2011. dec. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 krisztivan ***** válasza:
Nekem azonnal pozitív lett(belemártós)én azóta is "nagyon kedvelem"azt a márkát:-)
2011. dec. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
No visszavonok minden rosszat a lilyről, csináltam azóta több másik tesztet és mindegyik halvány pozitív!:)
2011. dec. 16. 07:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :)
2011. dec. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!