Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor érdemes tesztet csinálni?

Mikor érdemes tesztet csinálni?

Figyelt kérdés

Azt szeretném kérdezni tőletek, hogyha minden nap próbálkozunk a párommal a baba projekten, akkor mikor lenne érdemes terhességi tesztet csinálnom?

Hétfőn kellene majd megjönnie, de igen ám de mi van akkor ha előtte fogan meg a baba. Akkor megjön majd vagy sem, ha igen utána mikor csináljak tesztet?


Köszönöm!


2011. dec. 14. 14:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Szia! azt nem tudom, hogy menszesz előtt pár nappal teherbe lehet -e esni, de ha próbálkoztatok és hétfőre nem várod szerintem pénteken ill. hétvégén egy 10-es érzékenységűvel próbálkozhatsz, veszíteni valód nincs!G
2011. dec. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Kettő hét késésnél a biztos. Lévén, hogy a peteérésről fogalmunk sincs mikor van.
2011. dec. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Én tudom nekem mikor körül van. Menses előtt és után nem szoktunk védekezni immár lassan 4éve így csináljuk, és nem csúszott be még eddig.

Van 2éves kisfiúnk. De ha becsúszna se gond, csak egyelőre még kicsit úgy gondoljuk "korai". Első voltam

2011. dec. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat!

Akkor jövőhéten hétvégén csinálok egyet, ha negatívat mutat akkor rá 1 hétre megint csinálok egyet, vagy várok 2 hetet. Gratulálok a kisfiadhoz!:)

2011. dec. 14. 15:34
 5/24 anonim ***** válasza:
Köszi :) neked pedig drukkolok, hogy sikerüljön!
2011. dec. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyos tőled! :)
2011. dec. 14. 15:56
 7/24 anonim ***** válasza:
Nincs mit:) Kérdező? Ti mióta próbálkoztok a baba projekten ? Hány éves vagy?:)
2011. dec. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

23 éves vagyok, párom 25 éves.

Még csak 1 hete próbálkozunk. Augusztusban hagytam abba a fogamzásgátlót, 3 hónap kell míg kiürül a szervezetemből. Ezalatt is próbálkoztunk de sajnos sikertelenül. Meg most eléggé megszenvedem a menstruáció dolgot! :( Ezért lehet, hogy most sem jött össze baba. :(

2011. dec. 14. 16:23
 9/24 anonim ***** válasza:
Én 22 férjem27. Hát nálunk anno ha jól emlékszem 3.hónapba sikerült összehozni mivel előtte nem tudtunk p.é-kor együtt lenni. Ne add fel,pozitívan állj a dologhoz és előbb-utóbb sikerülni fog! Ne idegeskedj rajta ill.ne görcsölj,mert a sok stressz miatt lehet nem fogan meg hamar. Miből gondolod, hogy nem sikerül?
2011. dec. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Leírom neked a történetemet.

Augusztus végén hagytam abba a fogamzásgátló szedését. Szeptemberben nem volt menstruációm, októberben volt, majd novemberben 2 és fél hétig barnás folyásom volt. December 2-án megjött, viszont ömlött belőlem a vér, ezért elmentem orvoshoz. Írt fel nekem Norcolutot, amit 10 napig szedek 2x1, megvonásos vérzésem lesz tőle. Ez a vérzést várom hétfőre. De viszont a nőgyógyászok össze-vissza beszélnek, az egyik azt mondja nem lehet a szedés alatt teherbe esni, a másik azt mondja hogy lehet. Olvastam itt, hogy valaki a Norcolut alatt esett teherbe.

Kicsit össze vagyok zavarodva. Ezért gondolom, hogy lehet nem is jött össze a baba. Neked mi a véleményed?

2011. dec. 14. 17:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!