Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem olyan a mensim mint...

Miért nem olyan a mensim mint kéne?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Mindíg védekeztünk a párommal óvszerrel sosem szakadt ki. Viszont a ciklusom 26. napján gumi nélkül kipróbáltuk az anális szexet. Hamar abbahagytuk a barátom nem ment el. Szeretkezésekkor sem ment el és mindíg volt gumi. Május 8.-án kellett volna megjönnie, akkor volt a 28. nap. De csak minimális pecsételő vérzésem volt.Általában a 30. napra szokott megjönni. Monstanában fogytam egy kicsit. Csütörtök óta néha vérezgetek és barnázom. Ma reggel óta fájdogál a hasam raktam fel tampont, a fele kb véres lett de még mindíg nem folyik rendesen. Terhes vagyok? Terhességi tüneteim nincsenek.
2009. máj. 17. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
ha mindíg védekeztetek gumival akkor nem lehetsz terhes!az h az anális szexet meg gumi nélkül csináltátok az nem jelent semmit ugyanis a baba nem ott fogan meg!tehát nyugi!
2009. máj. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát azért a gumi sem 100%-os!De szerintem nem vagy terhes de azért,hogy megnyugodj csinálj egy tesztet!Vagy csináltál már esetleg?
2009. máj. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem még nem csináltam tesztet, remélem nincs rá szükség.
2009. máj. 17. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!