Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azt mondta az orvos, hogy...

Azt mondta az orvos, hogy elvetélhetek. Miért?

Figyelt kérdés

Próbálkozunk.


Tüneteim alapján - barnázás, ami már elmúlt - nem jó a progeszteron szintem (pedig laborban nem mérték)...


Ha petefészek eredetű a probléma, mármint sárgatest-elégtelenségről van szó, progeszteron (Utrogestan) segítés azonnal kezdődik az ovulációm után néhány nappal jó dózisban. S tegyük fel, hogy genetikai probléma sem áll fenn...


Félek!


2009. máj. 17. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne hari, de lehet én vagyok nehéz felfogású, de nem értem a kérdésed. Már terhes vagy? Vagy csak szeretnéd? És mi a kérdés?
2009. máj. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Próbálkozunk élesben. De a tüneteim (barnázás) miatt állítólag elvetélhetek - mondja az egyik orvos. A barnázás progeszteron hiány miatt lehetett (de elmúlt), de úgy tudom, hogy azért időben elkezdett progeszteron gyógyszerrel, ha genetikai baj nincs, akkor sikerülhet terhességet végig vinni.


Nem koraterhességi barnázásról van szó, hanem pld. mens. utáni kb. 6 napig tartó...

2009. máj. 17. 15:29
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok asz orvosodnak. Nekem is volt barnázás, de a meddőségin semmi ilyet nem mondtak, hogy ez vetéléshez vezetne. Hormonvizsgálat kell, ha kevesebb a sárgatest, akkor kapsz pótlást... Keress másik dokit.
2009. máj. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Továbbá én ugy tudom, hogy ez peteérési rendellenességtől is lehet. Vagy magas prolaktin szinttől, bár az együttjár a peteérési rendellenességel.
2009. máj. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a tapasztalataitokat! Köszönöm.
2009. máj. 17. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!