Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora az esélye, hogy...

Mekkora az esélye, hogy terhes vagyok, ha gumi nélkül kezdtük, de utána azzal folytattuk?

Figyelt kérdés
Nemrég vesztettem el a szüzességemet egy buli után. Sajnos nem nagyon emlékszek rá, mert sokat ittam, de arra emlékszek, hogy először a srác gumi nélkül rakta be, de én rászóltam és akkor huzott fel és úgy folytattuk. Szerintetek mekkora az esélye, hogy terhes lettem?
2009. máj. 17. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hűűű, na most fogod majd kapni az oltogató szövegeket :D

bulin elveszteni szüzességet... hmm... fincsi... :))

2009. máj. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

én nem bántani karlak,nem azért irtál,henm hoyg segitsünk,ami megtörtént megtörtént.

eséyled sajnos van rá,mert afiuk elöváladéka is tartalmazhat megtermékenyitésre alklmas sejteket.a kérdés vcsak z mi történt addig amig észrevetted?

2009. máj. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Vagy igen vagy nem.


Ha a saját példámból indulok ki, akkor 100% mert én az előváladéktól lettem terhes. De mondjuk én nem 14-18 éves vagyok...

2009. máj. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
szia én sem oltani akarlak. az együtt lét utáni 16. napon csinálj egy tesztet ha addig nem jön meg. van esély, bár nem sok, és az is kérdés hogy hányadik napon voltatok együtt? ird meg.
2009. máj. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazából csak berakta és én azonnal szóltam neki, akkor kivette...
2009. máj. 17. 14:10
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
ha berakta és volt rajta elöváladék,akkor már megvan az esély.
2009. máj. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tudom..felelőtlen voltam...de szeretem és nem bántam meg. mások véleményére meg nem adok
2009. máj. 17. 21:24
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem vagyok terhes. Sőt még előbb meg is jött a mensim a vártnál:)
2009. jún. 1. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!