Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez már a terhesség jele?

Ez már a terhesség jele?

Figyelt kérdés
Lányok! Ma reggel keserű szájízzel ébredtem. Ha vizet iszom vagy kólát, keserű. A fogkrém után szokott rosszízű lenni az étel, de az hamar elmúlik. Akkor érzem igazán ezt a keserű ízt, ha folyadékot veszek a számba.Hányinger, mellfeszülés nincs.Erősítsetek meg, hogy ez baba! Ja egyébként az áprilisi vérzésem kimaradt, gyógyszer abbahagyása után vagyok, megszakítással védekeztünk.
2009. máj. 17. 10:27
 1/10 A kérdező kommentje:
Egyébként tegnap szúrkált a hasam
2009. máj. 17. 10:27
 2/10 anonim ***** válasza:
ha az áprilisi vérzésed kimaradt,akkor miért nem tesztelsz?
2009. máj. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem is tesztelj, mert önmagában a keserű szájíz semmit nem jelent, viszont hogy kimaradt az áprilisi menzi, az IGEN!!!!!!
2009. máj. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
na igen jogos kérdés,ha áprilisban nem voltál beteg,akkor miért nem teszteltél,és már tudnád a választ.eygébként én sokszor ébredek keserü szájizzel.
2009. máj. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Fogok tesztelni.

Az áprilisi lehet, hogy azért maradt ki, mert márciusban hagytam abba a fogamzásgátlót, amit 7 évig szedtem

2009. máj. 17. 10:33
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet terhességtől is, tesztelj, de lehet a fogak nem megfelelő állapota miatt is a keserű szájíz. Teszt és kiderül.
2009. máj. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja és a gyógyszer szedése előtt is rendszertelen volt a menstruációm
2009. máj. 17. 10:34
 8/10 A kérdező kommentje:
Na de akkor a vizet is keserűnek kellene éreznem?
2009. máj. 17. 10:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem a keserű szájíz nem is volt tünet. Derékfájás, fáradékonyság, mellfeszülés, reggeli orrvérzés igen.
2009. máj. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is kimaradt az áprilisi én is gyógyszer szedtem. Nyolc hetes terhes vagyok. Na tesség!
2009. máj. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!