Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális, hogy 30 hetesen...

Normális, hogy 30 hetesen fekvéskor fáj minden porcikám?

Figyelt kérdés
Éjszaka legalább két óránként átkell fordúlnom a másik oldalra,mert elzsibbadok teljesen és a lábaim is begörcsölnek.Az ágy ami idáig kényelmes volt,most maga a pokol.Már nem is emlékszem rá,hogy mikor aludtam át egy éjszakát!
2009. máj. 17. 10:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen,normális!Ekkora pocakkal már mindenhogyan kényelmetlen.De azért próbálj meg egy kényelmes pozitúrát találni,hogy ne fáraszd le magad nagyon és kipihent is legyél.Én kispárnát raktam a térdem közé,lehet vicces és a fejemet egy kicsit magasabbra emeltem,igy nagyon kényelmes volt.De volt olyan is,amikor egy keményebb párnára tettem a lábaimat és úgy is jó volt aludni!Jó pihenést,boldog babavárást!

2009. máj. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia!Köszönöm a válszod!Kipróbálok mindent,azt hallottam,hogy a szoptatós párna is nagyon kényelmes ilyenkor,de még nem vettem.
2009. máj. 17. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!