Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikerülhet így a beágyazódás?

Sikerülhet így a beágyazódás?

Figyelt kérdés
Három nappal vagyok a tüszőrepedésem után amikor együtt is voltunk, és nagyon reménykedem hogy sikerült is hogy megfoganjon! Szerintetek gondot jelent a beágyazódásnál, ha ma nagyon sokat kellett emelnem és nehezet? Sikerülhet még így?
2009. máj. 16. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy sikerülhet. A beágyazódás a vélt fogamzástól számított 7-10 napon esedékes csak. Másrészt egy olyan dolog amit kívülről nem igazán lehet semelyik irányba se befolyásolni.
2009. máj. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még se sem ágyazódott a pete, szabadon úszik a petevezetőben vagy a méhben, ilyenkor még semmilyen külső hatás nincs rá befolyással. Az sem, ha valamilyen gyógyszert veszel be, vagy alkoholt iszol.
2009. máj. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is megkérdeztem annak idején itt és nagyon kedvesen válaszoltak nekem, hogy nem jelent semmi ilyesmi gondot. Nekem idén télen 3 napig kellett a havat lapátolnom, ha ki akartam menni a lakásból és nem volt más aki megtehette volna helyettem. Úgyhogy szerintem sem kell aggódnod, mert nem ezen fog múlni. Drukkolok neked:) 15+2hetes km
2009. máj. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem a méh izmaidat használtad emeléshez, így közvetlenül semmilyen extra kárt okozó erő nem érhette, ha erre gondolsz. A beágyazódásnál pedig, ha megkapaszkodik a megtermékenyített petesejt, azt onnan nem lehet "kierőszakolni". Nyugodj meg!
2009. máj. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!