Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem jött meg időben, ezért...

Nem jött meg időben, ezért vette egy terhességi tesztet, pozitív lett. Ilyenkor mit tehetek? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Kihagytam 4 napig a fogamzásgátló szedését mert elfogyott és az iskola és munka mellett nem tudtam elmenni felirattatni. Ezután meg kellett volna jönnie a menszeszemnek de nem jött meg,3 napja késett és úgy döntöttem hogy veszek egy terhességi tesztet, pozitív lett. Ahogy számoltam maximum 2 hete lehetek terhes, mert azelőtt barátom nem volt itthon. Ilyenkor mit lehet tenni? A nőgyógyászom milyen módszert tudna alkalmazni ilyenkor, hogy elvetéljek? Előre is köszönöm a válaszokat. 17
2011. dec. 12. 14:01
1 2 3
 11/30 anonim válasza:
0%
Nem akarom elkiabálni, de ha jól tudom, akkor ha az elsőt elveteted, nem nagyon lesz esélyed újra teherbe esni... gondold át
2011. dec. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
*sok tini(javítok)
2011. dec. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok azzal, hogy mivel jár ha elvetetem. Csak mivel tanulok, és nevelem a két öcsémet(szüleim 2 éve haltak meg autóbalesetben azóta a nagymamánkkal élünk) és emiatt nem tarthatom meg. Barátommal 5éve vagyunk együtt, tehát ez nem amolyan 'hú már 1 hónapja együtt vagyok vele és lefeküdtünk és becsúszott..' dolog.. Mindketten dolgozunk hogy viszonylag jó körülmények között tudjam nevelni öcséméket, nagymamám nyugdíjas, és alig kap valamit, meg még a családi amit kapunk..És semmiféle képpen nem tarthatom meg. 2hét múlva töltöm a 18-at.
2011. dec. 12. 14:43
 14/30 anonim ***** válasza:
Azt javaslom máskor inkább legyen nálatok óvszer,mert nem könnyű a helyzeted,és tényleg nagy dolog amit a testvéreidért teszel,és sajnálom a szüleidet.Mindenképp menj el a nőgyógyászhoz,ő majd megnézi tényleg az vagy-e,és hogyha el akarod vetetni elmondja a továbbiakat,viszont meg kell várnod valószínűleg a szülinapod,vagy megkérni a nagyit,mert kiskorú vagy.
2011. dec. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

Nem törvényszerű hogy ha elveteti, nem lehet többé gyereke. Csak benne van a műtétben a kockázat.


Ha nőgyógyászhoz mész és megállapítja a terhességet, megkérdezi hogy akarod-e. Ha a válasz nem, akkor abortuszra küld, nincs más "módszer".


Egyébként érdekes, hogy kihagytad négy napig a szedését mert elfogyott, mert a bogyót a mensi első napjától kell szedni ugye, 21 napig. Utána megjön, tehát valaki vagy elvett a tabikból négyet, vagy nem tudom hogy jött össze ez a "nem szedtem négy napig" dolog.

2011. dec. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy, hogy amikor menzesz 3-4. napján el kellett volna kezdenie szedni akkor nem tudta elkezdeni, hanem csak 4 nappal később. Máshogy nem igazán történhetett.
2011. dec. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
70%
De attól a tabi még véd, mert ha folyamatosan szedi, akkor nem lehet terhes. És a menstruáció utáni peteérés ritka állatfaj. :)
2011. dec. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
49%
és mi lett volna, ha nem élvez el benned, hanem vhova máshova? már nem lenne ekkora gond.. és jól számolom, h nem voltál még 13, amikor összejöttetek???? te jóóó ééég..
2011. dec. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Nem nagyon értem a leírást, hogy mikor maradt ki a 4 nap és ahhoz képest mikor kellett volna megjönnie...

Mindenképp menj el a nőgyógyászodhoz, mert biztosat csak ő tud mondani, lehet, hogy nem is vagy terhes.

Azt tudod, hogy az abortusz megállít egy dobogó szívet? Egy ember élete, akkoris ha még kicsi! Ha nem tudod felnevelni, akkoris ott van az örökbeadás lehetősége. Sokkal jobb megoldás, mint hogy megöld.

2011. dec. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Én fogi gátló mellett lettem terhes....
2011. dec. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!