Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem jött meg időben, ezért...

Nem jött meg időben, ezért vette egy terhességi tesztet, pozitív lett. Ilyenkor mit tehetek? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Kihagytam 4 napig a fogamzásgátló szedését mert elfogyott és az iskola és munka mellett nem tudtam elmenni felirattatni. Ezután meg kellett volna jönnie a menszeszemnek de nem jött meg,3 napja késett és úgy döntöttem hogy veszek egy terhességi tesztet, pozitív lett. Ahogy számoltam maximum 2 hete lehetek terhes, mert azelőtt barátom nem volt itthon. Ilyenkor mit lehet tenni? A nőgyógyászom milyen módszert tudna alkalmazni ilyenkor, hogy elvetéljek? Előre is köszönöm a válaszokat. 17
2011. dec. 12. 14:01
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Csak az abortusz marad.
2011. dec. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
nem fogsz elvetélni hanem abortuszra fogsz menni..
2011. dec. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
És az abortusz az mennyi idő , úgy értem mennyi ideig kell korházban lennem?
2011. dec. 12. 14:04
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Megszívtad. Abortusz...
2011. dec. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
67%
Abortusz lesz, minél előbb csináltasd meg, annál egyszerűbb, "kíméletesebb".
2011. dec. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Egy nőgyógyász neked nem fog vetélési tippeket adni, ennek örömére én sem teszem. Lehetőségeid:1.megszülöd és megtartod, 2- megszülöd és örökbe adod, 3- abortálod.

Gratulálok a felelőtlenségedhez, egy élet árába került, szerintem nem olcsó. (egyébként az abortusz sem lesz az)

Máskor, ha nincs időd tabit venni, próbálj ki egy nagyon hasznos fogamzásgátlót, úgy hívják: NEM!

2011. dec. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
80%

"Máskor, ha nincs időd tabit venni, próbálj ki egy nagyon hasznos fogamzásgátlót, úgy hívják: NEM!"


De az óvszer se haszontalan...

Amúgy meg honnan tudjuk, hogy mit fog mondani a nőgyógyászod? Talán kérdezd meg te.

Amúgy egy ismerősöm nővérének is most kellett elvetetnie a babáját egészségügyi problémák miatt és 30 ezer ft.

2011. dec. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
75%

Elmész a nőgyógyászhoz és ő mindent elmond.Kellenek hivatalos papírok,hivatalos intézményekbe járás,és utána kb 30rugóba fog kerülni....


De.Menj el azonnal nőgyógyászhoz még ma.Majd ő megnéz ultrahangon,hogy valóban terhes vagy-e.Az is lehet,hogy nem vagy az.

2011. dec. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

És a betegtájékoztatóba talán nem volt beleírva, hogy kihagyás esetén kiegészítő védekezést kell alkalmazni?


Mit gondoltál, miért kell naponta szedni? Segítek: Azért, mert csak így akadályozza meg a terhességet.


A nőgyógyász nem tud ajánlani semmilyen módszert.

Ha nem akarod megszülni, akkor abortuszra kell menni.

Mivel nem vagy 18, ehhez sülői beleegyezés szükséges.

Elmész az orvoshoz, aki ad egy papírt a terhességről.

Utána elmész a családvédelmi szolgálathoz, ott elbeszélgetnek veled kicsit, aztán adnak 3 nap gondolkodási időt. Ha három nap után is abortálni akarod a gyereked, akkor visszamész, adnak egy igazolást és egy csekket kb. 30 ezer forintról.

Befizeted, elmész a dokihoz és megbeszélitek a műtétet.

Ha még nem szültél, akkor előtte este befekszel, felhelyezik a tágítót, következő nap megműtenek, aztán ha nincs gond, pár óra után hazamehetsz.


Kicsit elgondolkodhatnál a történteken. Mié a jó fenéért szedsz gyógyszert, ha képtelen vagy a normális szedésére?

Ha már elrontod a szedést, miért nem voltatok képesek kotont használni pár hétig?

2011. dec. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
először is odamész anyukádhoz elmondod neki hogy poz lett a teszt,majd elmentek nőgyógyászhoz aki megvizsgál tényleg az vagy-e,és majd ő elmondja a lehetőségeidet,kell a szülő mindenképp,mert még nem vagy nagykorú,azt nem értem minek szedsz tabit ha nem tudod rendesen szedni illetve miért nincs otthon ilyen helyzetre óvszer? nagyon felelőtlen vagy,komolyan sok hiszi annyira könnyelműen veszi mintha az abortusz egy foghúzás lenne....-.-
2011. dec. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!