Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek volt laparoszkópos...

Akinek volt laparoszkópos műtétje mikor sikerült a baba? És mikor kezdtetek próbálkozni?

Figyelt kérdés
Nekem dec. 8-án volt. A doktornőm azt mondta hogy akár már 2-3 nap múlva lehet házas élet ha nem zavarnak, fájnak a varratok. mert ilyenkor nagyobb a esély a teherbeesésre. Köszi a válaszokat!
2011. dec. 11. 09:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk 4 hét szünetet mondott a doki, addig védekezni kellett, bár nekem fájt mindenem, így nem tudtunk együtt lenni. A műtéttől számíott 6.hónapban sikerült, tehát 5. próbálkozós hónapban.
2011. dec. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ. nagyon bízok benne hogy gyorsan össze fog jönni, mert azt mondta még a doktornőm, hogy ha így sem jön össze sajnos a kaáli következik. meg azt mondta hogy valami vágást úgy csinált hogy könnyebben megtapadjon.
2011. dec. 11. 15:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt máj.12-én műtétem, de a vastag hasfalam miatt laparatómia lett a vége. Azt mondta az orvos, hogy nem sikerült a műtét. Elzáródás miatt műtöttek, de nem sikerült kitágítaniuk. Júlis 7-én volt meg utoljára. Elzárt petevezetőkkel sikerült teherbe esnem a műtét utáni 2. hónapba.
2011. dec. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ. engem pco miatt műtöttek.mióta próbálkoztatok?
2011. dec. 12. 20:37
 5/6 anonim ***** válasza:
17.23-as vagyok. Elzárt petevezőkkel műtöttek. 6 évig próbálkoztunk.
2011. dec. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

gratula, kedves utolsó. mi "még csak" 1,5 éve próbálkozunk.

:(

2011. dec. 15. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!