Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehet baba?...

Szerintetek lehet baba? (többi lent)

Figyelt kérdés

28-29 naposak a ciklusaim és már a 31. napnál tartok és mensi sehol kicsit nyom néha ahasam a mellem 3 szor nagyobb ami lehet a mensitől de ilyen még sose volt a görbém.

Kéthelyen vezetem a görbémet:

[link]

[link]

a képfeltöltősön ott mi az a Stats mit jelent?

Minden reggel 7 kor mérem hagyományos hőmérővel szájban nyelv alatt ugyan azon az oldalon


2011. dec. 9. 14:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
késés után nem a görbe areleváns hanem a teszt lenne az.
2011. dec. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
* a releváns :) bocs
2011. dec. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem merek még tesztelni megszeretném várni legalább a hétfőt mert mindig mikor teszteltem megjött aznap. csak az fura hogy aznap mikor megkelett volna jöni felugrik és ma még magasabb volt mint eddig szokott...
2011. dec. 9. 14:29
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

nem is értem mit vársz, ha tesztet nem csinálsz :)

én legalábbis a monitoromon keresztül nem látok bele a méhedbe.

de nyilván velem van valami nagy gubanc mert nap mint nap megdöbbenek, hogy nők itt kérdezik, hogy terhesek-e ahelyett, hogy tesztet csinálnának.

2011. dec. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hétfőn tesztelek félek elöbb megcsinálni.
2011. dec. 9. 15:12
 6/15 anonim ***** válasza:
De figyelj, nem attól jön meg, hogy tesztelsz, hanem attól, hogy nincs baba. Ezzel a magad bizonytalanságát nyújtod. Ha baba nincs, akkor hétfőn ha még késik, akkor is meg fog jönni, ha meg ott a baba, akkor meg most sem jön meg. Ez ennyire "eccerű".
2011. dec. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

De ha nem akarod tudni, hogy mi van, akkor itt most mit vársz? Úgyis csak azt lehet mondani, hogy vagy terhes vagy, vagy nem. Ha nem vagy terhes, akkor gondolom mindenképp csalódni fogsz, csak így nagyobbat, mert húzod-halasztod a dolgot. Ha meg az vagy, akkor most feleslegesen parázol, már rég örülhetnél ezerrel a babának.

Annyira nem értem ezt, hogy valaki nem mer tesztelni, amikor mi próbálkoztunk, akkor már a késés előtt tesztelgettem, mert meg akartam tudni, hogy mi van amilyen hamar csak lehet.

2011. dec. 10. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Értem, hogy félsz, de szerintem vasárnap reggel tesztelj! Én nem bírtam ki mikor nekem először késett. A második babámnál (vagy elsőnek számít most nem tudom mert ez előző :(...) én se tudtam, hogy teszeteljek-e vagy sem, mert én is féltem, de a kiváncsiság győzött, és jól tettem. Ha tesztelsz az nem azt jelenti, hogy rohanj orvoshoz, de legalább tudod mi a helyzet, és még jobban fogsz magadra vigyázni, ha pozítív. Én drukkolok neked!

Látom a ciklus.hu oldalt használtad. Ha ott jó időben próbálkoztatok nagy esélye van, hogy pozítív. Majd írd meg mi lett az eredmény!

2011. dec. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

[link]

Mára így alakult a görbém, holnapig ha nem jön meg reggel irány a gyógyszzertár tesztért :) Első pisi pedig kifertőtlenített üvegbe :)

2011. dec. 11. 12:52
 10/15 anonim ***** válasza:
valószinű hogy terhes vagy
2011. dec. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!