Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen az az ovulációs teszt?...

Milyen az az ovulációs teszt? Eredményes e? Hány db van a dobozban?

Figyelt kérdés
Párommal nagyon szeretnénk babát,de nem tudom mikor van a peteérésem. 4-én jött meg a menzim és még barnázok ma. Mikor próbálkozzunk?
2011. dec. 10. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Én használtam ovulációs tesztet.. ami lényegében ugyanúgy működik mint a terhességi teszt. Én menzi után használtam 4 egymást követő napon. Volt, h jelezte a p.é.-t volt, h nem. Amikor jelezte, együtt voltunk párommal abból nem lett baba. Később miután nem csináltunk tesztet, csak úgy voltunk együtt abból összejött a bébi :) Szóval nekem nem volt túl hatásos, meg szerintem annyiból nem jó dolog, h ha kimutatja h van p.é.-sed és ezután nem jön össze a baba az még rosszabb érzés, elkezdesz agyalni, h mi lehet a baj, ha a teszt is kijelezte, hogy p.é. van.

Persze, biztos van olyan, akinél bevált vagy sokat segített.

2011. dec. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kb. mensesre 2 hétre van a peteérés tojásfehérjeszerű folyás pár napig, szurkálás az alhasnál, szexuális vágy.
2011. dec. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat:) menzi első napjától kell számítani? Ja és fiút szeretnénk,mikor van rá a legnagyobb esélyünk?:)
2011. dec. 10. 14:07
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják fiúra akkor van a legnagyobb esély, ha közvetlenül a peteérés napján bújtok össze, mivel az Y kromoszómát tartalmazó hímivarsejtek gyorsabbak, az X-et tartalmazók viszont tovább élnek.
2011. dec. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
akkor már csak azt kellene kiszámolnom,hogy pontosan melyik lesz az a nap.:) Köszönöm a hasznos válaszokat!
2011. dec. 10. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!