Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem értem, hogy is működnek...

Nem értem, hogy is működnek ezek a terhességi tesztek?

Figyelt kérdés

Nézegettem már a kérdéseket és mindenki egy bizonyos clear-blue-ra meg a Gabrielre esküszik és, hogy már a mensi kimaradását követő első napon jó eredményt mutat. Hol érdemes megvenni? Minden gyógyszertárban van? Vagy drogériában?

Párom csak késő este jön meg, de együtt néznénk meg a tesztet nem baj, ha a vizelet 10-12 órát állt egy zárt üvegben? És, ha nem bírok éjjel aludni akkor is jó lesz az eredmény? És akkor melyik pisit tegyem félre ha nem tudok egész éjjel aludni és wc-ni járkáltam? Hogy van ez?

Köszi a válaszokat!


2011. dec. 9. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. De ha az Apuka csak késő este érkezik akkor miért nem másnap reggel teszteltek?

Mióta késik? Mert ha már jó pár napja, lehetséges, hogy kimutatná egy nem reggeli vizelet is. (én pl. délben teszteltem pozitívat a 4. kimaradt napon)

2011. dec. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%

Nézd, én a munkahelyemről hívtam fel a barátnőmet hogy ha végez akkor jöjjön már be hozzám (mert aznap sokáig dolgoztam), elmondtam neki hogy milyen tüneteket észleltem magamon egész nap. Szóhoz se hagyott jutni, már mondta is hogy hoz terhességi tesztet.

Délután 4-re ért oda a munkahelyemre. Akkor csináltam meg a tesztet ami pozitív lett.

Gabriel teszt volt, a nap bármely szakában el lehet végezni.


Én még félretett pisiből nem csináltam tesztet, nem tudom mennyire ad valós eredményt.

2011. dec. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Délután 4kor csináltam tesztet és pozitív lett. Bármikor meg lehet már csinálni ezeket a teszteket. Szerintem ne őrizgesd a reggelit, jó annak az esti is.
2011. dec. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Minden gyógyszertár fel van készülve jópár fajta teszttel és a drogériákban is van. Én azt javaslom, hogy legalább 2-t vegyél, ilyenkor az ember mindig meg akarja ismételni másnap, hogy tényleg igaz-e a hír. Ha a nemvárt után vagytok, akkor elvileg már a délutáni vizeletnek is kell tartalmaznia annyi hcg hormont, hogy kimutassa.
2011. dec. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tényleg jobb,ha 2 tesztet veszel.Hány napja késik?E.
2011. dec. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

2 napja.

Köszi a válaszokat! :-)

2011. dec. 9. 19:53
 7/7 A kérdező kommentje:
És a késés napjától fáj a fejem, de az nagyon és hányingerem is van.
2011. dec. 9. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!