Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehetséges ez? Terhességi...

Hogy lehetséges ez? Terhességi teszt kérdés.

Figyelt kérdés
A héten csináltam 5 darab terhességi tesztet és mindegyik pozitív lett,viszont a béta hcg vérvételem eredménye 4.96 lett.Az összes teszt 25-ös érzékenységű volt.2 db facelle,egy gravi hcg,egy x-epil,egy maria romed.A dokim azt mondta,hogy biztos ,hogy nem vagyok terhes a vérvétel eredménye alapján.Azért csináltam a teszteket,mert már egy hete egész napos hányinger kínoz.
2011. dec. 4. 19:50
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Természetesen szeretnék babát,csak nem értem,hogy 5 darab 25-ös érzékenységű teszt,hogy mutathat ki 5 alatti hcg szintet,ha nem is vagyok terhes?
2011. dec. 4. 19:51
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem van ott terhesség.Talánmenj másik dokihoz vagy másik vérvétel.
2011. dec. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Ez fura. Egy vérvétel elvileg 1000% pontosabb mint a terhességi teszt. Na de hogy 5 különböző teszt legyen pozitív? És jól látható, időben megjelenő csíkokról van szó?


Szerintem várj 1 hetet és kérj újabb vérvételt. A dokid nem hívott vissza? Uh-t nem csinált?

Mióta késik?

2011. dec. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem elbénázták a vérvételt. Mikor volt a vérvétel, és mikor csináltad a teszteket? Hány nap késés után?
2011. dec. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem az első gyereknél pont fordítva volt, a tesztek semmit nem mutattak, nem jött meg, volt vérvétel és bizony magas volt a hcg szintem, a vérvétel biztosabb mint a teszt a doki szerint, de semmitől nem lesz időn belül pozitív egy teszt sem.
2011. dec. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Mind az 5 teszt időn belül lett pozitív.Igaz,hogy nem egyforma erős a két csík,de jól látható a második csík is.Az utolsó vérzésem november 01-06-ig volt meg.A vérvétel november 25-én volt.Csütörtökre van időpontom a dokihoz.
2011. dec. 6. 08:59
 7/16 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok mi lesz. Tényleg fura, hogy 5 pozi teszt után nem vagy terhes... :S Én is arra gondolnék, hogy a vérvételnél csináltak valamit, de az is elég valószínűtlen. Szóval én szurkolok, hogy baba legyen és mindenképpen írd meg, hogy csütörtökön mit csinált a doki. Nagyon kíváncsi vagyok!!! ++++++
2011. dec. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Mindenképpen megírom majd.
2011. dec. 6. 09:11
 9/16 anonim ***** válasza:
sztem is a vérvétellel van gáz,de ha uh-t csinálnak akkor látszik majd egyértelmüen már.
2011. dec. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Volt már olyan, hogy fals eredményt adott a labor, ott is emberek dolgoznak!

Ha csak egy halvány pozitiv teszted lenne, az más lenne, de öt szerintem nem tévedhet. A hányinger is jó jel, még ha kellemetlen is. Nagyon kiváncsi vagyok, majd ird meg légyszi, hogy mi az igazság!

Drukkolok Neked, hogy terhesség álljon a háttérben!

2011. dec. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!