Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Clear Blue teszt nektek...

A Clear Blue teszt nektek milyen volt?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon halványan 1 percen belűl kijőtt a függőleges vagyis pozi jel.De vékony a függőleges és halvány.Olyan mint ezen az oldalon,amire azt írják h hamis. [link] Alul van a kép.Kérlek segítsetek!!Most nem tudom h mi van.A digitális pedig negatív lett gyorsan vettem egyet,de 5percig homokórázott mire kijött azeredmény.
2011. dec. 6. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Tesztelj másfajtával. Ott írja, hogy amilyen a tied lett, az negatív.
2011. dec. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

én is sokszor jártam már így, ahogy írod, volt olyan, hogy ahogy szívta fel a pisit egyből megjelent a vízszintes vonal is, de végül mindig megjött időben, baba nem volt.

Csalódtam ebben a tesztben, pedig a legmegbízhatóbbnak mondják.

De reméljük a tiéd nem téved! :)

2011. dec. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajnos a clear blue nekem sem jött be.

Bár a digitálisat nem próbáltam, a sima halvány pozi volt aztán megjött.

Mikorra nem várod a mensit?

Lehet korán teszteltél, ha viszont már késik, pár napot még várj és tesztelj más tesztel.

2011. dec. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mára nem várom,hát elszomorodtam.Egymás után 2 ugyanolyan,persze egyfajta.
2011. dec. 6. 19:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem a Clear Blue nemvárt előtt egy nappal már durván pozitív volt. De sajnos nem tudott megtapadni a Baba, mert 5+1 naposan megjött a mensim... :-(


Szerintem túl érzékeny a CB teszt. Mert ugye az én Babám sem tudott megtapadni, de a CB erős pozi volt!

2011. dec. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Még este megjött,bár nem erősen.Többet nem veszek ilyen tesztet az tuti!!!Állítólag nincs ilyen ,h hamis pozitív hát van:(
2011. dec. 7. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!