Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Annyi mindent lehet ma hallani...

Annyi mindent lehet ma hallani, hogy mikor jöjjön a baba. Én 27 éves vagyok, nem vagyok elkésve?

Figyelt kérdés
2008. márc. 26. 09:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 35 éves vagyok 14 éves párkapcsolatban élek 1 éve próbálkozunk kisbabával.

2008. márc. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
na én meg 18 vagyok és már ugy érzem elvagyok késve.
2008. márc. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Én 25 éves leszek az idén 3éve élek házasságan és már nagyon szeretnék egy babát, de sajnos eddig még nem jött össze.Szerintem nem vagy elkésve!
2008. márc. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Szia,

25 éves vagyok, 5 hónapos terhes és az 5 éves párkapcsolatomban a párom már a 2. év után szeretett volna babát.Azért nem hiszem, hogy el vagy késve, mert nekem 1.5 évvel ezelőtt a gyerek hallatán szinte rossz érzésem volt.Még nem voltam felkészülve.Furán hangzik, de egyszer csak úgy keltem fel, hogy éreztem itt az idő...És lám, akkora boldogság és meghittség van köztünk hál' istennek amit soha nem is gondoltam.Elnézem sokszor szegény kismamákat akik nem is akarták a babát még de bevállalták valami miatt, és nem tudják élvezni ezt a csodálatos örömöt.Napról napra nagyobb és különlegesebbnek tartom az egész folyamatot.Valaki 20 évesen valaki 35 évesen érik meg a gyerekre.Persze az sem 100%, hogy akinek van az érett is rá.Tehát csak azért, mert nem akarsz"elkésni" ne vállalj babát, csak ha igazán szívedből szeretnéd....

20 hetes kismami

2008. márc. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Szia!


Én idén majdnem 29 leszek,mire szülök.Nem vagy elkésve,az a jó hogy kivártátok amíg lelkileg,anyagilag,és mindenhogyan fel vagytok készülve rá.Ez a szerencsés.Én is valahogy most érzem magam felkészülve rá.na persze anyagilag nem ehészen,szerintem sosem lesz arra teljesen az ember rákészülve,de az hogy érettnek érzem magam ,és tudom jó anya leszek,ez a legfontosabb.És nálad is,minden jót ,és sok sikert!

2008. márc. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Olyan aranyosak vagytok,köszönöm a válaszokat!
2008. márc. 26. 13:34
 17/20 anonim ***** válasza:

En 30 vagyok. Szerintem sem vagy elkesve. A fonokom felesege 22, augusztusra varjak a babat. Szerintem korai neki szulni, mivel teljesen kesz van attol, hogy terhes. Unja, es elege van abbol, hogy nem ihat es semmit sem csinalhat.

Remelem iden pocakkal ulok en is a karacsonyfa ala!

2008. márc. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 22 leszek, de már régóta álmodom a babáról, férjemmel(25) most kezdtünk el próbálkozni. Én úgy érzem, hogy már érettek vagyunk a picihez:) De abszolút nem vagy elkésve...


Sok sikert:)

2008. márc. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

En tavasszal leszek 26, parom 28, oszre jon a baba.


A barati tarsasagban nagyon orulnek nekunk, de csodalkoznak is, azt mondjak, meg boven evekre vannak a csaladalapitastol. Semmivel nem vagy elkesve :)

2008. márc. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Az anyaság nincs korhoz kötve,ki mikor érzi-akkor jött el az ideje.Nekem 33 évesen született meg a babám,habár már 18 évesen úgy éreztem,hogy fel vagyok készülve rá.

Nem kell máshoz mérni magunkat...sok tényezö szükséges ahhoz,hogy bevállalhassuk és a legjobbkor érkezhessen a pici.

A legfontosabb alap a stabil kapcsplat.A többi megadódik útközben.Sok sikert...és figyelni kell a belsö hangot,amely mondani fogja,hogy MIKOR.

2008. márc. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!