Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Annyi mindent lehet ma hallani...

Annyi mindent lehet ma hallani, hogy mikor jöjjön a baba. Én 27 éves vagyok, nem vagyok elkésve?

Figyelt kérdés
2008. márc. 26. 09:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szia! Én 28 éves vagyok, és 10 éve élek párkapcsolatban! Most tudom elmondani, hogy megvan mindenünk ahhoz, hogy jöjjön a baba! Már annyira szeretném, és a jó, hogy nem csak én hanem a párom is! Miért lennél elkésve? Ha gondolod írj priviben! "Beszélgethetünk" ha gondolod!! :)
2008. márc. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Szia!

Én 11 éve vagyok a férjemmel,7 éve vagyunk házasok.Csak most éreztem azt,hogy felkészültünk a szülői feladatokra.De mégis olyan furcsa amikor 20 éves kismamák írnak ide.Ilyenkor mindig eszembe jut,hogy mi lett volna,ha 20 évesen születik gyerekem.Bár szerintem akkor még teljesen éretlen voltam hozzá!

2008. márc. 26. 09:14
 3/20 anonim ***** válasza:

sziasztok, én 23 éves vagyok, és most szeretnék újra teherbe esni, de nem igazán sikerül... Már van egy 4 éves kislányom.

Elkésve nem vagy az tuti, van aki 40 évesen szül...

2008. márc. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Én 25 éves vagyok. a 2008-as év projektje lenne a baba, de mióta babát szeretnénk a menszim vacakol. :( Murphy. :(

Remélem ennek ellenére hamarosan összejön a baba. :)

2008. márc. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én idén leszek 27 éves, 3,5 éve vagyok a párommal, idénre tervezzük az esküvőt, bár éppen most állunk neki építkezni, mert babát szeretnénk. De mióta eldöntöttük, hogy babát szeretnénk, azóta a mensim nekem is vacakol.

Igazából január közepe óta próbálkozunk, úgyhogy még nem telt el sok idő, úgyhogy nem vagyok elkeseredve. Bár állandóan olvasgatom ezt a honlapot. Januártól szedek magzatvédő vitamint is.

2008. márc. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
mi is 11 éve vagyunk együtt a párommal, de még csak tavaly házasodtunk össze. Én 26, a párom 28 éves. meg van a lakásunk is már, már csak a baba hiányzik, amivel tavaly július óta próbálkozunk, eddig sikertelenül. néha én is úgy érzem, hogy el vagyok késve már, de aztán rájövök, hogy miért lennék. Fiatalok vagyunk, egészségesek, majd elérkezik a gólya hozzánk is egyszer csak.
2008. márc. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Sziasztok, én 40 éves múltam és két nagylány mellé szeretnénk egy kisfiút. Igaz, hogy az esélyek ebben a korban csökkennek, de az orvosom egy percig sem kételkedik. Szóval egyátalán nem vagy elkésve!
2008. márc. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Szerintem sem vagy elkesve. En 33 eves vagyok es most jutottam el odaig h talaltam egy olyan 'normalis'partnert akivel lehet a szuloi feladatokra vallalkozni. Igaz elozo partenremtol 28 evesen volt egy elhalt terhessegem ami megviselt... sokszor en is erzem h el vagyok kesve de a francokat itteni ismeroseim 36 evesen szultek alt-ban egeszseges babat. legalabb anyagi fedezet megvan es nem albiba szulnek gyereket.
2008. márc. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Szia. Én is 27 éves vagyok, egy éve próbálkozunk, de még mindig nem jött össze. Néha én is azt hiszem, hogy el vagyok késve, meg amikor megjön a mensim mindig elkeseredek. De próbálkozni kell. Sok sikert.
2008. márc. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Szia! Én 30 éves vagyok és egyáltalán nem érzem úgy, hogy elkéstem volna, sőt inkább azt érzem, hogy ennyi idősen vagyok felkészülve arra, hogy családom legyen és felelősséget tudjak vállani egy kicsiny életért. Üdv. 34. hetes kismama
2008. márc. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!