Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció jelei? Ha barátnőm...

Menstruáció jelei? Ha barátnőmnek megvannak duzzadva a mellei és nyűgös és már csak egy napra van a mensi?

Figyelt kérdés
Mikor lefeküdtünk gumi nélkül lehet hogy pont akkor mikor peteérése volt . Lehetséges h terhes ha ilyen tünetei vannak amiket irtam ?
2009. máj. 15. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

peteérés a menstruáció után 15 nappal van...

amugy akár a menzesz jelei is lehetnek sőt elég valószínű...de nem az a lényeg hogy most mensizik vagy nem hanem az hogy nem védekeztetek...még akkor is lehet terhes ha nem fog menstruálni....grat.-.-"

2009. máj. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jaa de azt elfelejtettem irni hogy nem élveztem belé. csak előváladék lehetett.
2009. máj. 15. 22:08
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus felelőtlen vagy!

Olvass kicsit vissza!

Attól is megeshet a baj.

Miért nem vagytok hajlandóak a barátnőd érdekében is egy kicsit utána olvasni a dolgoknak?

A leckéből megtanulnátok, hogy mit szabad és mit nem, de ez nagyon rossz ötlet volt.

Addig ne csinálj semmit sem, amíg nem vagy benne biztos, hogy milyen következményekkel járhat.

A megszakításos módszer NEM fogamzásgátlási módszer.

Ezt tanuljátok meg már végre!!

Egyszer és mindenkorra!

Egyébként hány évesek vagytok?

2009. máj. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
Előttem válaszolóval 100% egyet értek! Simán eshet teherbe az előváladéktól! Hiszen az is tartalmaz spermiumokat és mint tudjuk, 1 elég a megtermékenyítéshez. Elég fiatalnak tűntök ha még ezt sem tudjátok, és kockáztattok egy abortuszt is! Vagy netalán megtartanátok?
2009. máj. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló nem egészen pontos!Nem a menstruáció utáni 15. napon van a peteérés, hanem a ciklus 12.-16. napja között!A kettő még véletlenül sem ugyanakkora esik! A ciklus első napja, mikor megjön a mensi és innen számoljuk ki a peteérést! Amit az első írt, hogy a mensi utáni 15. nap, az valójában a ciklus kb. 20. napja lenne (tételezzük fel, hogy 5 napos a vérzés).


Számolja ki a barátnőd, hogy kb. mikorra kellene megjönnie neki. Ha onnantól számítva késik 1 hetet, akkor már érdemes lenne csinálnia egy tesztet! Addig fölösleges, amígamúgy sem jött el az ideje, hogy megjöjjön neki! Csak az elmaradás után!

2009. máj. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!