Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mik a terhesség jelei az elsó...

Mik a terhesség jelei az elsó hónapban? Jó, a menstruáció elmaradása. De mellette mit lehet érezni?

Figyelt kérdés
Én egyfolytában eszem, az esemény utáni tabletta miatt megjött, de nagyon kevés volt, és elvileg normálisan kellene megjönnie a tabletta miatt, de még nem jött meg. Van mikor furán érzem magam, de lehet, csak beképzelem...
2008. szept. 28. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Szia!


Ez teljesen egyénfüggő! Nálam például semmi jele nem volt! 40hetes kismami

2008. szept. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hm.. köszönöm a választ! Boldog babavárást :)
2008. szept. 28. 17:33
 3/7 anonim ***** válasza:
mellfeszüés, gyakori vizelési inger, alhasi diszkonfort érzés, idegesség
2008. szept. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
szia. nekem 5-10 percenkénti vizelési inger,szédülés,alhasi fájdalom,mintha megakarna jönni,petefészek szúrkálá,és ami nálam egész fura tünet volt,az a folyamatos kávi ihatnék voltam (amit nem tettem meg) és akár milyen levest ettem,mindig sósnak éreztem.És amikor meg kivántam valami kaját,iszonyat éhes voltam,mire előttem volt,már uhh inkább nem kell:) ja,meg hasmenés. de ez ember függő.
2008. szept. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%
*kávé
2008. szept. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a nem várt előtt fájt a mellem, hőhullámom volt, szurkált a hasam és a megjön érzés volt, na meg nem volt egyátalán folyásom(ez tűnt fel legelőször!)

Remélem hogy sikerült!

2008. szept. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!!! :) Én még nem akarok babót, majd kicsit később. De nagyon aranyosak vagytok, h így leírtátok Nekem. Később Én is mindenféleképpen szeretnék kisbabát, de még nem...
2008. szept. 28. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!