Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azokat kérdezem, akik babásak,...

Azokat kérdezem, akik babásak, de még az elején vannak, hogy milyen érzés mikor a terhességtől fáj és nem attól, hogy mensid lesz? Szal milyen érzés?

Figyelt kérdés
5-6 hetes terhesekre gondolok.Még nem tudom, h terhes vagyok-e de nagyon furin fáj a hasam.Nem úgy mint eddig!Feszül a méhem.Az alhasam, úgy tíz centis sávan, oldaltól-oldalig fáj.Ha lehajolok, olyan furi a sáv.Néha oda lentre is beszúr élesen.És úgy szurkál a hasam.Néha a petefészkem is de az naon ritkán.Szerintetek?
2009. máj. 15. 19:44
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Persze, megírom!Bár már csak tudnám!Hosszú lesz a hétvége!:)
2009. máj. 15. 20:36
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
A 20:22-es vagyok. Miért a ciklusod hányadik napján vagy?
2009. máj. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
25. napon vagyok, és 28. naposak a ciklusaim!
2009. máj. 15. 21:51
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez úgy történt,hogy mire eljutott az agyamig,hogy fájdogál a hasam alja,már el is múlt.Ez az érzés viszont napokig eltartott, sőt a két csíkos teszt után is.
2009. máj. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 20 óra 03-mas belekotyogós vagyok :-)) Sosem pontosak a ciklusaim, úgyhogy csak kb tudom mindig, hogy mikor nem kéne jönnie, és az a héten volt. Holnap tesztelek. Drukkolok Neked is, hgoy sikerüljön, és majd ird meg mi lett :-) Köszi!
2009. máj. 16. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!