Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bugyborékoló érzés van az...

Bugyborékoló érzés van az alhasamban. Ez csak terhességtöl lehet? (Magzatmozgás)

Figyelt kérdés
Tegnap dokinál manuális vizsgálat nem mutatott ki terhességet.Kb.szeptember 15-i fogantatástól már kellett volna vmit éreznie uh nélkül is,nem?
2009. dec. 2. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha a doki nem látott terhességet akkor nem hiszem, hogy az lennél. Egy lassan 3hónapos terhességet már ki lehet tapintani is.

Egyébként ha mégis az lennél magzatmozgást még nem érezhetnél. Amit érzel biztos nem babó.

2009. dec. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha az orvos nem talált semmit, akkor nagyon valószinütlen a terhesség.

Az elsönek: nekem mind a négy gyerekem mozgását mát éreztem a 3. hónap elején - az orvos is megerösitette, tehát lehet már ilyenkor is érezni.

2009. dec. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Purcants egyet-kettőt és megszűnik a bugyborgás. Szerintem ha nem tapintotta, akkor nincs is baba. :(
2009. dec. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!