Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azokat kérdezem, akik babásak,...

Azokat kérdezem, akik babásak, de még az elején vannak, hogy milyen érzés mikor a terhességtől fáj és nem attól, hogy mensid lesz? Szal milyen érzés?

Figyelt kérdés
5-6 hetes terhesekre gondolok.Még nem tudom, h terhes vagyok-e de nagyon furin fáj a hasam.Nem úgy mint eddig!Feszül a méhem.Az alhasam, úgy tíz centis sávan, oldaltól-oldalig fáj.Ha lehajolok, olyan furi a sáv.Néha oda lentre is beszúr élesen.És úgy szurkál a hasam.Néha a petefészkem is de az naon ritkán.Szerintetek?
2009. máj. 15. 19:44
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Bocsi, ha hülye a kérdés,de nagyon érdekel.
2009. máj. 15. 19:52
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Enyhe görcsölgetés csupán, mintha meg akarna jönni. Alhas két szélén lehet izomlázhoz hasonló húzó, szúró érzés főleg hapcinál, köhögésnél, vagy csak alvás közbeni nyújtózásnál mozdulatnál.
2009. máj. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2009. máj. 15. 19:59
 4/15 A kérdező kommentje:
Többi észrevételeket, tapasztalatokat várok!:)
2009. máj. 15. 20:00
 5/15 anonim ***** válasza:
71%
Szia!Ne haragudj, hogy belekotyogok, de én is kiváncsi lennék ezekre a válaszokra. Ma úgy fájt a hasam, ahogy még sosem, bal oldalon, mintha izomláz lenne, de persze még én sem tudom, hogy baba vagy nem baba.És mégegyszer bocsi :-)
2009. máj. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Semmi baj!:)Mikorra nem várod?
2009. máj. 15. 20:12
 7/15 A kérdező kommentje:
Még valaki?:)
2009. máj. 15. 20:14
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy hülyén hangzik, de én éreztem hogy ez most más és nem lesz mensim abban a hónapban, máskor ilyet nem éreztem még, pedig 2 évet vártunk a babára. Aztán a nemvárt mensi előtti héten jött a görcsölgetés ami inkább ilyen feszülés jellegű volt. Aztán a petefészkeimbe szúró fájdalmat éreztem, mint ha peteérésem lenne. Valamint amikor felálltam vagy lehajoltam, vagy amikor nyújtózkodtam a hasam alatt végig szúró, feszülő fájdalmat éreztem. Hát kb. ennyi:)
2009. máj. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!Amit írtál pont ezeket érzem!:)De jó is lenne!:)
2009. máj. 15. 20:25
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is görcsöltem az elején.Elég erősen, de mégsem jött meg,csak vártam.Aztán meg félóránként rohantam pisilni a görcsökkel együtt, így hólyaggyulladásra gondoltam.De 5 hetes terhes voltam:)Egyébként ahogy leírtad, szerintem van esély rá, hogy baba lesz.Megírod majd?Szorítok!
2009. máj. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!