Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ultrogestant szedek, de csak...

Ultrogestant szedek, de csak 15 napi adagot írt fel az orvos, ma letelik a 15 nap, ha sikerült a teherbeesés akkor is vérzést okozhat? Azt olvastam abbahagyása vérzést okoz, napi2x2 őt szedek.

Figyelt kérdés
Kaptam tüszőrepesztő injekciót,és ovuláció után kellett elkezdeni az ultrogestant,ennek 14 napja eltelt.Mikor érdemes terhességi tesztet csinálni,mi van ha a gyógyszer abbahagyása miatt nem maradna meg egy esetleges terhesség?
2011. dec. 8. 10:41
 1/4 Manka68 ***** válasza:

Igen, okozhat bajt, ha sikerülne, és egyik napról a másikra abbahagyod. Tesztelj egyet, vagy a legtutibb, ha elmész vérvételre, és ha pozi, azonnal írass fel újabb adagot!

Nem is értem, miért csak ennyit ír fel egy doki. :-(

2011. dec. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Manka68 ***** válasza:
Bocsi, lemaradt, hogy már akár ma reggel is tesztelhettél volna, szóval holnap reggeli elsőből szerintem csináld meg. Drukkolok!
2011. dec. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát sajnos lehet hogy nem hisz ő sem a terhességben,csináltam tesztet 10 perce igaz nem első vizelet de tőkéletesen negatív:(
2011. dec. 8. 12:37
 4/4 Manka68 ***** válasza:
Talán le kéne cserélni az ilyen dokit. :-(
2011. dec. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!