Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet ez? (többi lent)

Mi lehet ez? (többi lent)

Figyelt kérdés

A ciklusaim 28naposak szoktak lenni de van mikor 29 napra jön ki. De a görbém a végére egész érdekesen alakult minden nap 7:00kor mérem szájban nyelv alatt hagyományos hőmérővel.


[link]


2011. dec. 7. 08:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát mint azt te is tudod ebből bármi lehet.

Ha nem jön meg pénteken tesztelj egyet.

2011. dec. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez tényleg nem egy babagyártó hónap lett volna így nem is tudom... Azt néztem hogy ahova behúzta a ciklus a pét ha onnan számolom akkor ez már a 16. nap és nekem 14 nap szokott lenni mindig...
2011. dec. 7. 08:17
 3/10 anonim ***** válasza:

Én 15 napot számoltam de mindegy.

Péntekig reggel tesztelj egyet szerintem.

Sok sikert majd írd meg mi lett az eredmény!

2011. dec. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sztem vagy akkor volt ovud ahova a ciklus.hu huzta vagy 1 nappal kesobb. Ha holnap sem jon meg lojj el egy tesztet penteken es ird meg mi lett. Drukkolok!
2011. dec. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

[link]

Mára így alakult a görbém lement fél tizedet, nem tudom mitől ég a gyomrom lehet attól hogy hajnal2kor felkeltem arrahogy éhesvagyok és nem ettem, megfordultam és aludtam tovább.

2011. dec. 8. 07:16
 6/10 anonim ***** válasza:
Tesztelj es megtudod!:)
2011. dec. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Eddig mindig mikor teszteltem aznap megjött úgyhogy még várok pár napot
2011. dec. 8. 09:12
 8/10 anonim ***** válasza:
Gondolom mindig ovu utan 14. napon teszteltel vagy max. 15. napon, ezert jott meg mert ovu utan altalaban 14 nappal jelentkezik mensi tehat ertheto volt a nega teszt es az, hogy meg jon piri neni. Ha 28 naposak a ciklusaid akkor 14.nap van ovud es ra 14 napra jon mensi. 29 napos ciklusnal szinten csak itt 15. napon volt ovud es ra 14. napra jott mensi. Jelen gorbedbol latszik, hogy volt ovulaciod vagy aznap vagy masnap ahova ciklus.hu behuzta. Ha erre raszamolsz 14 napot vagy 15ot akkor is mar meg kellett volna jonnie. En tesztelnek. Ez a lutealis szakasz mar hosszu, ez babara utal. Vagy hormonzavar. Vagy 16 napra jon meg, meg ez is belefer!!! A lutealis szakasz ovulacio utan 14-16 nap, akinel nem ennyi vagyis hosszabb ott mar hormonalis gond van. Sok sikert, ird meg mi lett!!! Drukkolok!!
2011. dec. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

utolso vagyok, bocsanat de az iment mikor irtam rosszul szamoltam napjaid, ujra raneztem a gorbedre. Ha holnap sem jon meg en szombaton tesztelnek.

Mikor, melyik napszakban szokott megjonni? Ha reggel akkor mar a mai napot megusztad, drukkolok, hogy se ma, se holnap ne jojjon piri!:)

2011. dec. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Eddig mindig úgy volt hogy délután 3 kor jött meg az utobbi két hónapban éjjel jött meg. de pontosan 28-29 napra:)
2011. dec. 8. 10:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!