Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tesztelhetek már vagy még várjak?

Tesztelhetek már vagy még várjak?

Figyelt kérdés
Egy hete voltunk együtt és 3 napja késik!
2011. dec. 7. 20:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha késik 3 napja, szerintem tesztelhetsz. Ha negatív, és mégsem jön meg, akkor még várj egy pár napot, lehet csak alacsony még nagyon a hcg szint! Majd írd meg mi lett az eredmény! Sok sikert hozzá!
2011. dec. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A vélt fogamzástól számított kb. két héttel már reális eredményt mutat a teszt. Tesztelni tesztelhetsz, de szerintem még nincs sok értelme.
2011. dec. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha 1 hete voltatok együtt akkor szerintem még korai a teszt.De ettől függetlenül tesztelhetsz,csak reggeli vizeletből csináld.
2011. dec. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Hajnalban teszteltem,negatív lett!De ahogy olvasgattam még nagyon korai volt!

Elvileg a 14. napon lenne pontos az eredmény az meg jövőhét péntek!Kénytelen vagyok addig várni,ha addig nem jön meg!

Köszönöm a válaszokat!

Megírom ha lesz valami eredmény!

2011. dec. 8. 07:55
 5/12 anonim ***** válasza:
ha egy hete voltatok együtt, az kb azt jelenti, hogy menzesz előtt 4 nappal - ilyenkor nagyon kicsi az esélye a megtermékenyítésnek.
2011. dec. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igen tudom,de ez nem azt jelenti hogy nem sikerülhetett,nem igaz?:)

De úgy gondolom hogy sehova nincs az kőbe vésve hogy pont középidőben kell hogy peteérésem legyen,így addig amíg nem jön meg jók vagyunk!:)

2011. dec. 8. 09:49
 7/12 anonim ***** válasza:
Én nem akarlak hiú reményekkel áltatni, és bár ne lenne igazam... csak azt tudom megismételni, hogy nagyon késői volt az aktus...
2011. dec. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az esetlegesen (!) megtermékenyült petesejt ennyi idő alatt még be sem ágyazódik. Még nem kellene tesztelned.

Hőgörbét vezetsz? Hátha jobban rálátnánk a dologra.

2011. dec. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A teszt korai volt, de ettől még lehet baba. Az én lányom a nemvárt mensi előtt 2 nappal fogant. Onnan tudom, hogy betegség és utazás miatt öszvissz kétszer voltunk együtt abban a hónapban. Az előző mensi után három nappal, és a következő előtt kettővel. Ez már nem jött meg:)


Remélem ti is így lesztek. Én oltárira meglepődtem, mert előtte 6 hónapja próbálkoztunk, középidőre időzítve meg egyebek, erre tessék:))

2011. dec. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem vezetek semmit,nem mérek semmit mert (még) nem tartom fontosnak hogy ezekre "pazaroljam" az időmet!


Csak ilyenkor várni....hát nem egy leányálom!:)

Vissza térve hogy késői volt az aktus...bizonyára igazatok van valamilyen szinten!

De ugye mint tudjuk ez a középidő csak egy "alap beállítottság" és akkor a legesélyesebb,de ez nem vonja maga után hogy mindenkinél így KELL hogy működjön!

Sőt nagyon sok olyat olvastam meg itt a Kedves Utolsó is leírja hogy épp mensi előtt lett baba,középidőben meg ha fejre álltak sem!

Hálistennek semmi jele a mensimnek és remélem ez így is marad!:)

De bárhogy is legyen megírom az eredményt mindenképp ha kíváncsiak vagytok rá és köszönöm a válaszaitokat!:)

2011. dec. 8. 12:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!