Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 13 nap után már tesztelhetek?...

13 nap után már tesztelhetek? Vagy várjak még?

Figyelt kérdés
13 napja voltam együtt a párommal, már nem igazán bírom ki,hogy ne teszteljek.A mensesemig még kell vagy 10 nap. Szerintetek?Várnom kéne még? Ha estefelé csinálok tesztet az tényleg kevésbé lesz "hatékony" mint a reggeli?Köszi=)
2010. szept. 1. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:

ezt most nem értem ...


ha még van 10 nap hátra és már eltelt 13 amióta együtt voltatok akkor vagy nagyon hosszúak a ciklusaid vagy menstruáció után nem sokkal volt együttlét ezesetben nem lehet szó terhességről.


egy ciklus ált. 28-30 napos

2010. szept. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát ha nem bírod, úgy is tesztelni fogsz, nem? ;o)

Mindenképp reggeliből!


Azt viszont nem értem, hogy 13 napja volt az aktus és még 10 nap van a nem vártig? Hány naposak a ciklusaid? Hányadik napon voltatok együtt?

2010. szept. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én még várnék, nehogy csalódás érjen

a reggeli vizelet koncentráltabb, így a hormon mennyisége is több

2010. szept. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát igazából ritkán találkozunk a munkája miatt, utoljára igen, a mensesem utolsó napján voltunk együtt. Akkor szerintetek minimális az esély? Azóta telt el 13 nap, és még 10-15 nap hátra van a következőig.Sajnos egyáltalán nem szabályosak a ciklusaim:S

Nem vagyunk ráfeszülve a babára, tehát annyira nem lennék csalódott, én is tudom,hogy kicsi az esély menses alatt teherbe esni.Szerintetek?

2010. szept. 1. 15:58
 5/7 anonim ***** válasza:
a ritka együttlétek még jelenthetnek elöbb utóbb terhességet de nem vérzés után kellene gyúrni a babára hanem félidőben vagy Te is alkalmazd a billings módszert - a hüvelyi nyák figyelése az olcsó és aránylag megbizható.
2010. szept. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sajnos felesleges, nem hiszem, hogy terhes vagy. Nagyon kicsi az esély, hogy akkor lenne peteérés.
2010. szept. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha csak nem volt egy korai peteérésed, kevés az esély tényleg. Amúgy tesztelhetsz nyugodtan, és inkább reggel. Ezt a tezstekre is ráírják, akkor a legmagasabb a HCG szint, és az elején ez számít, mert még nagyon kevés a HCG a szervezetben.
2010. szept. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!