Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 hónapja próbálkozunk. Úgy...

5 hónapja próbálkozunk. Úgy néz ki, most sem sikerült. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
2008. márc. 25. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi már egy éve próbálozunk. a kérdésed alatt a 2. az én kérdésem, abból kiderül hogy sajna nekünk is úgy nézki hogy most sem jött össze.. Általában azt mondják, meg itt azt írják, hogy egy év után írány mindenféle egyéb kivizsgálás. Én jövő héten megyek dokihoz, úgy hogy ha nincs baba akkor tuti, hogy küld engem is minden felé (hormonvizsg. petefvezeték átjárás stb...)ami még eddig nem volt. Legalábbis decemberben ezt mondta...
2008. márc. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Még most gondolni sem merek rá, hogy vizsgálatokra járjak. Peteérésem biztosan van, ciklusom normális,egészségesen élünk, semmi cigi és alkohol. Remélem csak türelem kérdése.
2008. márc. 25. 19:32
 3/9 anonim ***** válasza:
ne aggódj 5 hónap az még semmi. mi 8 hónapnál járunk és még nekünk sincsen semmi, de nem is csüggedünk, mert tudjuk, hogy majd lesz. nem muszáj kivárni az egy évet a kivizsgálásokkal. mi már a párommal voltunk spermaszámláláson, és minden okés vele.
2008. márc. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én úgy érzem, hogy minden OK velünk, csak hát ilyenkor az ember lánya mindig a legrosszabra gondol. Olvastam, hogy az átlagnak 1 éven belül összejön. Így hát mindekinek hajrá.
2008. márc. 25. 19:35
 5/9 anonim ***** válasza:
a ciklusaid hány naposak? onnantol számold hogy megjön. és mi is 1 éve probálkozunk. ha 1.5 éven belül nem esik teherbe egy nő csak akkor kel dokihoz menni. mindenkinek más a szervezete. most van egy ismerősöm akinek 3 évre sikerült és dokihoz még nem is ment el. és nem gőrcsölt rajta . még én sem megyek el dokihoz, és nem is akarok ezt az évet még megvárom. ugy is jön ha jönni akar, egyszer meg ugy is lessz.
2008. márc. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
28-32 nap között ingadozik, de általában 29 nap. Ha el kellene mennem orvoshoz még rosszabbul érezném magam, erősödne bennem az a tudat, hogy valami nem stimmel. "Struccpolitika". A ciklus második felében fáj a mellem tehát a progesteron dolgozik, a hőm is elég magas és ez mindig így van. Most csak azért vagyok magam alatt, mert az ovu után rögtön kezdett fájni a mellem, most meg már annyira gáz,hogy alig bírok menni, sportmelltartóban rohangálok. Mivel ilyen korán kezdett fájni, hiú reményeim lettek, de kezd esni a hőm és szerintem pénteken meg fog jönni, sajnos.
2008. márc. 25. 19:57
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne görcsölj, az csak gátol a dologban! Próbálj meg ne rá gondolni! Tudom nehéz, de próbáld meg! A testvéreméknek 7 hónap után jött össze a babó! Szerintem ne add fel! Mi 2 hónapja próbálkozunk, és én sem próbálok rá gondolni! Nehéz, mert tudom szex után nem állok fel, reggel mérem a hőmet, és amikor kéne jönnie akkor nem várom! Szóval kitartás!!!! Én szorítok! Ne add fel, és ne kenődj el, ha most esetleg nem jött össze! Új hónap Új remények, és Új lehetőségek! Szorítok!
2008. márc. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia. Mi egy éve próbálkozunk, de még semmi. Most kezdem el a vizsgálatokat. Aztán majd meglátjuk. Én is sajnos úgy fogom fel a dolgokat, ahogy nem kellene. Mindig elkeseredek amikor megjön a mensim. Hiába tudom, hogy nem szabadna görcsölni rajta. Remélem hamarosan összejön. Neked is kívánom, hogy sikerüljön.
2008. márc. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia mi már 3. éve hogy próbálkozunk és már túl vagyunk a vizsgálatokon most az eredményre várunk, kaptam clostilbegyt gyógyszert amire azt mondják nagyon hatásos, hát remélem igy is lesz!Elvileg 7-én kéne megjönnie de remélem már hogy nem fog,bár ha igen akkor nem adom fel mert már nagyon nagyon szeretnénk, gondolhatod mi már 3 éve küszködünk!!!Sok sikert !!!Csak hidd azt hogy anyuci leszel és sikerülni fog!!!!
2008. márc. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!