Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elevitet szedjek vagy más...

Elevitet szedjek vagy más terhesvitamint?

Figyelt kérdés
Babát tervezünk, s Elevitet szedek!Már egy dobozzal beszedtem,s nekem akkor jelentkezett székrekedés,ami előtte nem volt jellemző rám!Most kezdtem a 2. dobozt,vajon jó úgy ha 2-3 naponta szedem,s nem minden nap?Egyáltalán jót teszek vele,hogy szedem?Sokan ellenzik...
2009. máj. 15. 11:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Persze szerintem szedj vitamint. Az elevittől sokan rosszul vannak, ezt hallottam. Én Femibiont szedek.
2009. máj. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Erről még nem hallottam, csak az Elevitről és a Gravidáról!S Te minden nap szeded?Ti mióta próbálkoztok?
2009. máj. 15. 11:58
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez egy új vitamin, nemrég jelent meg. Egy hónapja próbálkozunk és most a 4. hétben vagyok. Nem hiszem hogy a vitamin miatt, de Nektek is hasonló sikereket kívánok.
2009. máj. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Gratulálok Nektek :-)))Ez nagyon jó!!!!S ez is olyan árban van mint az Elevit? (3000 Ft) Nekem egy gyógyszertáros barátnőm mondta, hogy a benne lévő vitaminok,erősítik a méhet és segítik a teherbeesést...

Lehet ennek is "köszönheted"...

2009. máj. 15. 12:08
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bevált az Elevit,csak jót mondhatok róla!

mai napig szedem,mivel még gőzerővel szopcsizik a Kicsbabám,aki 1 éves:-)csak ajánlani tudom!!!

2009. máj. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A Femibion jóval drágább, viszont az összetétele is sokkal jobb. Elevittel szemben az orvosok is azt szokták ajánlani. De az ára miatt én is az Elevitet szedem. Az Elevitből a nagyobb kiszerelés a 3000 Ft, míg a Femibionból a 30 db-os kerül ennyibe.
2009. máj. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én elevitet szedtem terhesség előtt 1 hónappal, végig a terhesség alatt.

Babám 3600 gr lett, jódhiányos (elevitben nincs), és benőtt a kutacsa a sok A és D vitamintól, ami benne van. Most 2 hetente járunk fejkörfogat mérésre és neurológiára, lehet, hogy meg kell műteni. Elevit???? Nem tudom!!!! Csak a tapasztalatomat írtam le.

2009. máj. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
13:09-es vagyok. Megmaradt a 100-as csomaból, amit szülés után vettem legalább 80 bontatlan db. Eladom olcsón.
2009. máj. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nahát most elbizonytalanodtam... Főleg mikor az utolsó előtti választ olvastam!Hogy ilyen létezik...:-( Úristen!

Köszönöm a válaszokat és a tanácsokat!

2009. máj. 15. 13:16
 10/13 A kérdező kommentje:

Remélem a Babádat nem kell műteni szegényt!!

Minden jót kívánok Nektek!!!

2009. máj. 15. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!