Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem jön meg rendesen a...

Miért nem jön meg rendesen a mensim terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Mindíg védekeztünk a párommal óvszerrel sosem szakadt ki. Viszont a ciklusom 26. napján gumi nélkül kipróbáltuk az anális szexet. Hamar abbahagytuk a barátom nem ment el. Szeretkezésekkor sem ment el és mindíg volt gumi. Május 8.-án kellett volna megjönnie, akkor volt a 28. nap. De csak minimális pecsételő vérzésem volt.Általában a 30. napra szokott megjönni. Monstanában fogytam egy kicsit. Pénteken és szombaton megjött érzésem volt de semmi. Azóta fájdogál a hasam. Tegnap reggel azt hittem megjött de csak egy kevés vér volt de több mint multhét pénteken élénkpiros volt, a végén kicsit barnás. Tegnap délután eléggé fájt a hasam. Ma reggel megint jött ki pici vér. Segítsetek terhes lennék? Egy 16 éves aggódó lány.
2009. máj. 15. 11:48
 1/9 anonim válasza:
43%
igen, lehetsz terhes. gratulálok a picihez!
2009. máj. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindig használtatok gumit, ami nem szakadt ki, nem lehetsz terhes. Vegyél egy tesztet, az a biztos. Ha továbbra sem jön meg, menj el dokihoz, mert ha nem vagy terhes, hormonzavar lehet a háttérben.
2009. máj. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó, ha tisztában vagy vele, hogy nem csak védekezés nélküli behatolástól lehet teherbe esni. Elég, ha az előváladék/sperma a kézről a gumi külsejére kerül, előváladékos/spermás kézzel ujjaz. Szal a pettinggel is nagyon vigyázni kell. Ahogy azzal is, hogy gumi nélküli anál és elélvezés is okozhat problémát, ha a sperma kifolyik és a hüvelyedhez kerül. A hasra élvezés is veszélyes lehet, ha odafolyik... Ezernyi veszély leselkedik rád, ezért mindig ésszel kell lenned, hogy ne eshess teherbe. Amúgy jobban tennéd, ha anált csak gumival csinálnátok, mert csúnya vége lehet!
2009. máj. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló: szerintem nem annyira örülne most egy picinek, figyelembevéve, hogy még Ő is szinte gyerek...

A kérdésre válaszolva: nem hinném,hogy babát vársz, de a vérzésed nem egészen normális, érdemes lenne megkeresned egy orvost. Bármi lesz is mindenképpen számít az idő, minél előbb kiderül, hogy mi okozza ezeket a tüneteket annál előbb elkezdik kezelni és Te meggyógyulsz, illetve megnyugszol! Szóval sipirc a nőgyógyászhoz:)! Komolyan!

2009. máj. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát nem tudok megnyugodni, de semmi jele nincsen h terhes lennék, a tavalyi évebn pl volt olyan is hogy 40. napra jött meg. Teljesen tanácstalan vagyok.
2009. máj. 15. 12:15
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyébként mindíg lifestyle ultra safet használtunk.
2009. máj. 15. 12:16
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha fájdogál a hasad, akkor nem hinném, hogy terhes vagy! Vegyél egy tesztet, abból kiderül. Szerintem nincs baj, lehet, hogy a fogyás is közbejátszik, talán nem jut hozzá a szervezeted a megfelelő ásványi anagokhoz, vitaminokhoz; lehet az ideg, a stresz (akár ez a dolog, akár a suli miatt, akár családi okok) miatt is. Véleményem szerint csak késik nálad, hiszen vérezgetsz..

Mondom, csinálj tesztet, ha az vagy irán a doktorbácsi, de ne izgulj, csak ront a helyzeten :)

2009. máj. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonló problémám 2 hónapja. Tudtam, hogy nagyon kevés az esélyem a terhességre, de csináltam egy tesztet ami negatív lett. De csak nem jött meg, viszont iszonyatosan görcsölt a hasam. Elmentem nőgyógyászhoz, elmondtam mi a problémám, megvizsgált, nagyon segítőkész volt. Elmondott mindenféle okot, hogy mitől lehet, mire figyeljek oda. És írt fel fogamzásgátlót, hogy beálljon a ciklusom. Azóta beállt rendesen, és annyira már nem is görcsölök, mint ezelőtt. Menj el nyugodtan szerintem, sokat fog segíteni! Terhes pedig nem lehetsz, ha mindig kellőképpen védekeztetek!! Szóval nyugi! 18/L
2009. máj. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ma délben is volt élénkpiros vérzésem, most késő délután pedig kevés barna:(
2009. máj. 15. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!