Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az előző mensim más volt mit...

Az előző mensim más volt mit a többi! Miért lehet?

Figyelt kérdés
Máskor 4-5 napig szokott tartani. Most csak 3 napig volt meg. Az első nap barnázással és hasfájással kezdődött, második nap nagyon megvolt, aztán harmadik nap meg alig, aztán elmúlt némi barnázással! Babát szeretnénk már régóta, de még ilyen mensim az évek alatt nem volt! Szerintetek mi lehetett ez? Tudom, hogy nem baba, mert tesztet csináltam előtte, ugyanis 6 nap késéssel jött meg! :) Várom a válaszokat!
2008. márc. 25. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az én vérzéseim se egyformák. Az utolsó kettőhöz hasonló pl még soha nem volt. Úgyhogy ez jó kérdés!
2008. márc. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
hát nekem hasonló volt az előző ciklusom. 6 napot késett, aztán megjött, de valami iszonyú görcsök közepette, holott nekem eddig soha sem késett, soha sem görcsölök, nem is érzem mikor mensizek. Ja és nekem is volt barnázásom, ami megint csak nem szokott lenni, csak a vége felé, és most azzal indítottam. Ezek a hormonok. lehet kicsit idegesebb voltam, vagy feszültebb abban a hónapban a baba miatt, vagy bármi, de erre szerintem még az orvos sem tudna válaszolni.
2008. márc. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia. Velem is ez volt a múlt hónapban. Nem tudom, mi lehetett, de szörnyű volt, mert nekem nagyon erős fájdalmaim is voltak...Én is csináltam tesztet, mert nekem is késett pár napot. Nem tudom, én arra gondoltam, hogy valamilyen felfázás, gyulladás miatt lehetett...
2008. márc. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!