Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van egy 7 hónapos kislányom,...

Van egy 7 hónapos kislányom, szoptatok. Előző hónapban jött meg először a mensim. Most pedig nem. Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Egy hete késik, lehet,hogy csak nemálltt még be rendesen? Ma akarok tesztet venni...
2009. márc. 30. 10:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is a mult hónapban jött meg először, most pedig 22-én kellett volna, de még semmi...

Tesztet én is veszek, a védőnőm viszont azt mondta, hogy mostantól mindíg rendszeresen meg kell jönnie, akkor is így szokott lenni, ha előtte rendszertelen volt. Én is aggódom. :(

2009. márc. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is szoptatok 10 hónapja,a menszeszem 4 hónapja jött meg először,azóta teljesen rendszertelen.Legutóbb 39 napra elötte meg 50 napra jött meg.Én úgy olvastam,hogy ez ilyenkor még "normális".De ha aggódsz akkor csinálj ilyenkor egy tesztet!
2009. márc. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!