Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az előző hónapban estem...

Ha az előző hónapban estem teherbe, akkor a mostani hónapban a mensim előtt már ki kellett volna mutatni a tesztnek ha terhes vagyok, ugye?

Figyelt kérdés

Előző hónapban kb 3 napig barnáztam. Aztán most vagyok a 32. napomon (28 pontos naposak a cilusaim), pár napja kb egy hete csináltam egy tesztet, az negatív volt. Ha az előző hónapban teherbeestem, akkor ennek már pozitívnak kellett volna legyen ugye?

Amúgy semmi bajom, azontúl, hogy rettenet fáj a mellem és be van keményedve a bal oldali...

(ebben a hónapban lehetetlen, hogy teherbe estem volna... 20. napon voltunk együtt, elvilge peteérésem sem volt...)

( a keresőben volt egy hasonló kérdés, de tök nem ezzel kapcsolatos 3 válasz volt rá...)


2008. dec. 27. 13:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha előző hónapban teherbe estél, az már 8 hetes terhesség: ultrahanggal egyértelműen meg lehet nézni, a teszt is többnyire kimutatja, de ez nem 100%-os. A 20. napon meg nagyon kicsi a valószínűsége, hogy teherbeessen az ember, de nem lehetetlen.
2008. dec. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Annyi, hogy a teszt, amit csináltam, azt nem reggel csináltam...
2008. dec. 27. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!