Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi vagy lehet sikerülni fog?

Mensi vagy lehet sikerülni fog?

Figyelt kérdés
A problémám a következő. Egy hónapja hagytam abba a fogamzásgátlót. Kétnaponta szeretkeztünk a párommal, az elevitet azóta szedem, gyakran járok pisilni és elvileg holnap leszek a 28. napon. A gyógyszer előtt mindig 28 napos ciklusaim voltak. Rendszeres volt. Viszont egy hete kb mensis érzéseim vannak, mintha már meg akarna jönni. Félidőben éreztem a petefészkeimet, szerintem beindult a peteérés. Utána nap is együtt voltunk. A melleim érzékenyek kicsit, a hőm 37 felett van. Nem tudom mi lesz.. Gondolom várjak még egy hetet ha nem jönne meg és teszteljek. Bár szerintem ha terhes lennék, nem lenne mensis érzésem...:( Ha valaki volt ilyen helyzetben írjon..!! Köszi a válaszokat!
2008. márc. 25. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:

lehet mensis érzésed tehesség alatt, akár mind a kilec pónapig is :)

várd meg hogy késik-e / vagy kimarad/ és csinálj tesztet!

sok sikert

2008. márc. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem volt mensis érzésem pé óta, mellbimbób érzékeny volt, hőm magas és mégis megjött :( a hőm is csak a 3. napom ment le, úgyhogy ne éld bele magad nagyon, nehogy a csalódás nagyobb legyen. Mindenképp várj pár napot, ha nem jön meg és tesztelj! Szorítok, hogy csíkosat tesztelj!!! :O)

2008. márc. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is várj még legalább pár napot, aztán csinálj egy tesztet! Majd írd meg hogy mi lett! Szorítok! Én is vágyom már egy babára! Szorítok!
2008. márc. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
..Köszike, aranyosak vagytok. Meg fogom írni hamarosan hogy mi lett..! Remélem ha legközelebb írok...már babás leszek..:) ha nem, akkor meg próbálkozunk még..!
2008. márc. 25. 13:26
 5/5 anonim ***** válasza:

Jól hangzik az, amit leírtál, de tényleg várj még egy pindurit.

Amikor elmarad a mensi, akkor is belül azt lehet érezni, mintha folyna. Illetve úgy megdagad az ember belülről, ezt tisztán lehet érezni. (Persze nem mindenki érzi.) No, ha akkor sincs egy csepp vér sem, akkor tutifix a baba!

Ezt csak azért írom le, hogy ha késik a mensi, becsaphatja az embert. De ha érzed, mintha folyna, és mintha bedagadt volna a hasad ott belül, akkor tuti le volna mensi, csak nem fog most 9 hónapig megjönni. :)

2010. szept. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!