Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esett meg valakivel missed ab...

Esett meg valakivel missed ab után?

Figyelt kérdés
missed ab 12 hetesen. Most hétfőn mütöttek. csak érdeklődés szintjén kérdezem, hogy volt e olyan közületek aki már átesett egy ilyen borzalmas dolgon, hogy szinte azonnal teherbe esett.
2011. dec. 3. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Engem 10 hetesen műtöttek. A doki 2 hónap kihagyást javasolt, ezt meg is vártuk, majd ezt követően rögtön összejött a baba, most 25 hetes vagyok, eddig minden ok.

Kitartás! Tudom milyen nehéz most, de túl leszel rajta.

2011. dec. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kb. 9 hetesen volt a műtétem. 6 hét pihenőt mondtak, ez idő alatt meg is jött. A 6 hetes kontrollon a doki mindent rendben talált, mondta, hogy lehet újra próbálkozni. Egyből terhes lettem. Minden terhesség más és minden doki mást mond. Egy menzit mindenképpen érdemes megvárni, hogy teljesen kitisztuljon a méh, és a regenerálódásra is idő kell. Bár itt már többször olvastam, hogy műtét után egyből terhes lett több lány is, de az azért ritka. Ha nem gyógyul meg teljesen a méhed, akkor az következő vetéléshez vezethet. Minél fiatalabb terhesség szakadt meg, annál hamarabb áll vissza a tested is "normál állapotba", de a 12 hetes embrió már azért elég nagy. Tehát fogadd meg az orvosod tanácsát, ha bízol benne, mert ő tudja, hogy mi lehetett a baj és hogy sikerült a műtét.


Kívánom, hogy mihamarabb kisbabád lehessen!!!!

2011. dec. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Velem 10 hetesen történt. Még egy hete volt csak a műtét, 6 hét után van egy nőgyógyászati kontroll. Én úgy tudom, 3 hónapot érdemes várni. De biztos a vizsgálat után el fogja mondani neked a saját orvosod is.

2011. dec. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!