Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy áll most ez a "akinemesik...

Hogy áll most ez a "akinemesikteherbejúliusig" dolog?

Figyelt kérdés
Megvan már a törvény? Biztos ez? Komolyan mondom, most tuti, h minden második pár ezen stresszel.
2009. máj. 14. 16:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
bocsi de nem nagyon értem a kérdésed
2009. máj. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%

Akkor csak két évet kapsz, nem hármat. Nekünk sikerült idő előtt :)))


7+2 kismami

2009. máj. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nagyon remélem, hogy nem lesz belőle semmi. Akkor hiába gyűjtögetünk.. A második évben szerintem nem sokan tudnának visszamenni dolgozni. Egy egyéves gyermeknek amúgy is szüksége van még az anyukájára. Nem a gondozónőre, meg nem a bébiszitterre (mondjuk arra nem sok mindenkinek telik), hanem az anyukájára. Otthon kénytelenek sokan maradni. Nem tudom, hova lehet rakni egy egyéves gyermeket.. Úgyhogy most izgulhatunk.. De szerintem én biztos a "szerencsétlenüljártak" táborát fogom erősíteni.:-((

Nagyon hallgatnak odafent. Legalább mondanának már valami konkrétat, hogy túl legyünk rajta. Én már annyi mindent hallottam..

2009. máj. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Jellemző, hogy "férfi" hozza a döntést!

Biztos hogy okot ad aggodalomra és bizony sokakban szorongást kelt még EZ is!

Nem elég, hogy mennyi mindennek meg kell még felelni egy nőnek, nemhogy aki még gyermeket szeretne szülni!

Nem tudom most miért hallgatnak erről?!

2009. máj. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az utolsó előtti vagyok megint. Hát ez bosszant fel engem is. Mondanak valamit, aztán beindul a pletykagépezet és már a huszadik variációt hallottam. Csak kapkodom a fejem. Az az igazság, hogy mi még vártunk volna a családalapítással egy kicsit, amíg egy kis pénzt összespórolunk valahogy, hogy ne haljunk éhen, ha gyermeket szeretnénk, ugyanis a bejelentett bérem így is a béka s**ge alatt van. Hát most, ha tényleg megcsinálják ezt, felesleges várni, mert azt a pénzt amit összekuporgatnánk (az sem lenne sok) fel lehetne használni a második év első egy két hónapjában, aztán annyi lenne neki. Úgyhogy hajrá, hátha sikerül..:-)
2009. máj. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Akkor most életbe lépett már a törvény vagy nem?
2009. máj. 15. 16:07
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem még nem.
2009. máj. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
De gondolom Június 30-án is elfogadhatják a törvényt, és akkor július 1-től már él is nem? Vagy van ennek egy átfutási ideje, hatályba lépése?
2009. máj. 16. 09:21
 9/14 anonim ***** válasza:
Ettől félek én is. Szerintem lehetséges, amit írsz. Nagyon hallgatnak, úgyhogy biztos készülnek valamire. :-((
2009. máj. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mármint, hogy egyik napról a másikra lép érvénybe.
2009. máj. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!