Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van köztetek olyan, akinek a...

Van köztetek olyan, akinek a málnalevél tea elősegítette a peteérést?

Figyelt kérdés

Én iszom szorgalmasan reggel-este, ez már a 17. napom, de még sehol semmi :(

Próbálok benne hinni, de hát így elég nehéz...


2008. márc. 25. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én a málnalevél-teát szülés előtt ittam a 37. héttől mert állítólag segíti az izmok ellazulását és a tágulást. Bejött, mert nagyon könnyen szültem. A kérdésedben szereplő hatásáról még nem hallottam. Viszont nagyon szorítok Neked, hogy sikerüljön a baba :)
2008. márc. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem kitolta a 25. ciklusnapra! Nem mindenkinek hozza előrébb!! Nézel lh tesztet??
2008. márc. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, szoktam nézni lh-tesztet. Bár tegnap kihagytam, mert vasárnap nagyon halovány volt a tesztcsíkom. Viszont ma reggelre leesett a hőm 35,9-re a tegnapi 36,4-ről. Igaz, korábban is keltem ma, nem tudom, ez mennyire befolyásolja.

A ciklusaim meg nagyon hosszúak, 42-46 naposak és peteérésem a 30. nap körül szokott lenni. Ezért bíztam a málnalevél teában, hátha segít, de egyelőre nem úgy néz ki:(((

2008. márc. 25. 12:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is azt olvastam,hogy a málnalevél teát kell inni a pé-ig ami segíti a pé-st,utána pedig a palástfű teát ami segíti a beágyazódást.Nagyon sok helyen olvasatam már a jótékony hatásáról!Én még csak most kezdem,de remélem segíteni fog.

2008. márc. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
SZIASZTOK, ÉN A CICKAFARK FŰ TEÁT ISZOM, ARRÓL HALLOTTAM, HIGY ELŐSEGÍTI A PETEÉRÉST. UTÁNA MEG AHOGY ÍRTÁTOK IS, A PALÁSTFŰ..
2008. márc. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!