Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Általában a mensitől számított...

Általában a mensitől számított hány napig "alacsony" a hő?

Figyelt kérdés
Miután felment a hő előtte volt peteérés! Ugye jól tudom? Utána már a hő folyamatosan 37 felé kattog? Aztán csak akkor megy le, amikor megjön? Ha pedig megtörtént, hogy babás lettem akkor meg nem is megy le? Jól tudom ezeket a dolgokat?
2008. márc. 25. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:
igen jól tudsz mindent. A ciklus első fele alacsony, aztán a pé után megy fel, és ha fent is marad és késik is lehet gyanakodni a babaára, de akkor se éld bele magadat, mert nekem 6 napot késett és a hőm is 37 volt, és aztán a 7. napon egyből 36,3 lett és már tudtam, hogy meg fog jönni.
2008. márc. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ja és, ha 28 naposak a ciklusaid, akkor a 14. napig alacsony a hőd.
2008. márc. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A ciklusaim 33 naposak szoktak lenni! Akkor szerinted hányadik nap?
2008. márc. 25. 12:05
 4/5 anonim ***** válasza:
kb. a 16.17. nap
2008. márc. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos vagy, hogy válszolsz! Köszönöm! Szoríts, hogy összejöjjön! Nagyon szeretnénk már babócát, bár igazából még csak 2 hónapja vagyunk rajta teljes gőzzel, de már annyira jó lenne! Szoríts, hogy ne jöjjön meg áprilisban! :)
2008. márc. 25. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!