Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9 hónapja nem szoptatok és...

9 hónapja nem szoptatok és pár napja este csöpög a tejem. Mi lehet velem?

Figyelt kérdés
Pár hónapja próbálkozunk babával,de eddig semmi.Lehet hogy hormonálisan van valami velem és ezért nem jön össze a tesó?
2009. máj. 14. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Elképzelhető,hogy ha egy teszt alapján nem vagy terhes,akkor magas lehet a prolaktinszinted.Ezt a doki egy vérvételi eredményből megállapithatja!

2009. máj. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet hogy most jött össze.Olvastam hogy lehet kora terhességi jel a szivárgó folyadék a mellből.Egyébként meg az is lehet hogy magas a prolaktin szinted.Én is csak olvastam erről.Ez egy olyan hormon ami a tejelválasztást serkenti,és ha ez magas vagy alacsony akkor asszem nem jön a baba.Valahogy így olvastam.De erre van gyógyszer.Szerintem, ha a kövi mensid is megjön, ill. ha nem s a terhes teszt is negatív, akkor menj el orvoshoz, kérj egy hormon vizsgálatot, és ott kifog derülni, hogy van-e baj.Mi még csak 4 hónapja próbálkozunk kis tesón.Febr.-ban voltam dokinál citológián, és ő azt mondta nekem ha 3-4 hónap alatt nem jön össze akkor menjek vissza és irány a hormon vizsgálat.Mondjuk nekem a kisfiam elött is volt hormon zavarom.Remélem nincsen gond! :)
2009. máj. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem is ehhez hasonló problémám van,csak nekem a mensi körüli időpontban meg alatta ha megnyomom az egyik mellbimbómat akkor valami tejszerű váladék jön.És én is 9-hónapra rá vettem észre miután megszületett a kisfiam.Voltam dokinál holnap lesz kész a hormoneredményem,nagyon kíváncsi vagyok mi ez.Ez is befolyásolhatja a teherbeesést szerintem,h magas a prolaktin színt.Voltam mammográfián is nincs semmi baj ott a nő azt mondta hogy ez hormonális eredetű és csak azért az egyik mellemből jön mert nem olyan nagy a hormonzavar.
2009. máj. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi mindhármótoknak,hogy segítetek.Ma megyek is dokihoz.
2009. máj. 15. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!