Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7 hónapja nem szoptatok,...

7 hónapja nem szoptatok, mégis ha megnyomom a mellbimbóm, akkor tej szerű jön belőle?

Figyelt kérdés
Baj lehet ez, főleg hogy szeretnénk ismét babát? Lehet, hogy magas a prolaktin szintem? Annak vannak egyéb tünetei?
2010. jún. 21. 23:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi baj! Kb én is ennyi idő óta nem szoptatok és mégis jön egy-egy cseppnyi tej a mellemből, ha megnyomom. Menszimet nem zavarja, hisz napra pontosan megjött. Első próbálkozásra babás lettem.
2010. jún. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 2,5 éve nem szoptatok és mégis jön tej, ha megnyomom a mellem. Megnézettem a prolaktin szintemet, mert én is arra gyanakodtam, hogy magas, de a normál tartományon belül van és van is rendesen tüszőrepedésem (több hónapon át követtük uh-gal). Mi is babát szeretnénk. A doki azt mondta, hogy nem gátolja a teherbeesést.
2010. jún. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A nagy lányom már 8 éves és úgy emlékszem, hogy az ő szoptatása után is még sokáig volt ilyen nálam.
2010. jún. 22. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!