Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már lassan 11 hónapja nem...

Már lassan 11 hónapja nem szoptatok és most megint van előtejem. Mitől?

Figyelt kérdés

Kisfiuk 19 hónapos, 8 hónapig szopott. utána 6 hnappal teljesen elapadt a tejem. Tegnap éjszaka azt álmodtam hogy terhes vagyok, folyik az előtejem. most gondoltam egyet és megnyomtam a melleimet és van előtejem bőven. na most mitől lehet ez???


a menszeszeim megjönnek mindig, szoktunk védekezni vagy megszakításosan vagy gumival. 2 kisfiunk van, de majd tervezünk 3.babát is.majd....

De nem vagyok terhes, 4 nap múlva kell megjönnie.

Másnak is volt ilyen? mitől?


2011. jún. 7. 23:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg.


Amíg csak élsz, mindig lesz tejed, bármikor megindulhat, még nagymama korodban is képes leszel szoptatni. Nagyon sok kultúrában (pl Indiában) ez a mai napig szokás: ha az anya meghal a szülés közben, a nagymama szoptatja a csecsemőt - pedig lehet, hogy előtte évtizedek óta nem szült.

2011. jún. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja, és a megszakítás nem védekezés...
2011. jún. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Menj el endokrinologushoz, a hipofizis problemaja okozhat tejcsorgast, szules utan ez, ha nem is gyakori, de elofordulhat, hogy felborul a hornomhaztartas, de komolyabb bajt is jelezhet, Ha megjon es nem vagy terhes, menj el orvoshoz, nezesd meg a prolaktin szintedet. Szoptatason kivuli tejcsorgas mindig koros!
2011. jún. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Na de neki nem csorgott! Csak akkor jött, amikor megnyomta.
2011. jún. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én is ebben a helyzetben vagyok..

én 5 hónapos koráig FEJTEM a tejemet rengeteg volt de nem szopott sajnos, ezért leálltam.

de el is apadt hiába fejtem szinte már brutálisan.

14 hónapos most és ha én is megnyomom a mellem mindkettőböl jön még pár csepp ..

nem tudom mikor múlik már el...

2011. jún. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Én 3 hónapig szoptattam és a lányom első szülinapján is még jött előtejem. Első szülinap után is, de akkor már terhes voltam a húgával (tehát akkor meg tudtam magyarázni, mitől jön előtej), akit 2 hónapig szoptattam, most 6 hónapos és ma is jött valami fehéres-áttetsző valami (tej?!) a mellemből. Amúgy PCOS-s vagyok, de érdekes módon mindig kevés tejem volt kevés ideig (állítólag pont amiatt).
2011. jún. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én is így vagyok, másfél éve nem szoptatok, de ha megnyomom jön egy csepp
2011. jún. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!