Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Második terhességetek hogyan...

Második terhességetek hogyan kezdődött az elsőhöz képest? Hasonlóak voltak a tünetek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 1. 09:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Sokkal hamarabb éreztem tuneteket de sajnos elvesztettem a babát.
2011. dec. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem voltak hasonlóak, elsőnél mensi kimaradása után sokkal lett csak halvány pozi a teszt, folyásom nem volt, száraz voltam, és semmit nem éreztem,nem volt mindjárt megjön érzés sem. Fiam lett, most a másodiknál már ovu utántól rengeteg vizes folyásom volt, mintha mindig bepisiltem volna, eszméletlen fáradt voltam és álmos, vérzett az ínyem fogmosáskor , és négy nappal mensi előtt már pozit teszteltem. Kislányom lesz:)
2011. dec. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is sokkal hamarabb kezdődtek a tünetek, a nemvárt menszesz előtt 5 nappal kezdődött elég erős hányinger és mellérzékenység. Ezek miatt csináltam pont meg a tesztet ami jól kivehetően pozitív lett. Teljesen mások voltak most a tünetek, a kislányommal észre se vettem volna ha nem csináltam volna tesztet, szinte semmi tünetem nem volt. Most rettenetes volt az első 3-4 hónap szorulás, hányinger, hányás, émelygés...stb. Igaz nemrég derült ki hogy most kisfiunk lesz.... :) 20 hetes kismama
2011. dec. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!