Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha hasonlóak a hőgörbéim...

Ha hasonlóak a hőgörbéim akkor biztos nincs baba?

Figyelt kérdés

Gondolom terhesség esetén valami újszerűt kéne lássak rajta. Elkeseredtem.

A 2 hónappal ezelőtti hőgörbémen van egy szabályos leesés 2,3 tizedet 2,3 nap alatt majd visszakúszik az eredti "magas" hőmre. Ha ebben a hónapban szinte napra pontosan megfigyeltem ugyanezt akkor tuti nincs babám? Mivel 2 hónappal ezelőtt sem volt sajnos.


2008. júl. 30. 08:32
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Sajna a szabályszerű hőgörbék nekem sem vezettek eredményre. Eddig mindig olyan volt a hőm ahogy a nagy könyvben meg van írva, és semmi. Ebben a hónapban össze-vissza volt az egész. Kíváncsi vagyok mert most viszont vannak apró tüneteim, de nem élem bele magam mert a hőm szerint nem is volt pé-m....

Ne keseredj el, nekem ez az utolsó hónap, hogy mértem a hőmet az holtbiztos. Állandóan ekörül forognak a gondoltaim, és ez már terhes számomra. Megpróbálok lazítani.

2008. júl. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!