Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbém? Teljesen...

Megnéznétek a görbém? Teljesen tanácstalan vagyok!

Figyelt kérdés

[link]

Málnalevél teát ittam,de mivel ennyire egyenes volt a görbém abbahagytam 2 napja. Attól ugorhatott meg a hőm vagy korai pé-m vol? A 8.napon azért nincs hőm,mert reggel 6-kor feküdtünk le és így nem volt értelme mérni. Viszont akkor lehett spontán peteérésem is. A ciklusaim 30 naposak voltak eddig és múlt hónapban a 17.napon volt pé-m. Most mit csináljak? Igyam a már a palástfű teát vagy még a málnát kéne? Vagy egyáltalán ne igyak semmi teát? Teljesen tanácstalan vagyok,félek,hogy mindent összezavartam,azzal,hogy 2 napig nem ittam a teát vagy már azzal,hogy egyáltalán ittam.


2009. máj. 13. 09:56
 1/4 Grófházy ***** válasza:

szerintem pé-d nem volt még.

Én is próbálkoztam a teákkal,de abbahagytam,mert semmi változást nem hoztt.

Én premenst szedek,ez szépen rendbehozta a ciklusom.

Szedek még elevitet,+ heti 2x1 E-vitamint (a párom is).

Nem használsz esetleg ovu teszte,hogy az mit mutatott??

Én megpróbálnám. Ha 30 naposak a ciluaid,és rendszeresek,akkor a 16.napon van a pé.

Szerintem a tea nem zavarhatott be.Nekem is volt,hogy csak ugy megugrott 2 tizedet,és másik napra megint visszament.Én nem tulajdonítottam neki jelentőséget.És egyébként te hogy érzed a teákat??? Szerinted jó volt,hogy iszod?

2009. máj. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pont ebben a ciklusban fogom elkezdeni az ovu tesztet,de a 13.nappal akartam elkezdeni(30 napos ciklusra azt írják,akkor kell). A teát nem tudom eldönteni,hogy jó-e,mert múlthónapban is csak a ciklus első felében ittam,de mivel nagyon cikk-cakkos volt a görbém így amikor elösszőr azt hittem,hogy pé-m van abbahagytam,nehogy ártsak a málnalevéllel. Én e vitamint szedek és folsavat,ez a 6.hónap,hogy próbálkozunk. Múlt hónapban kezdtem mérni a hőm,de csak a pé után jöttem rá,hogy digitálissal is tovább kell mérni a csipogás után,ugyhogy azóta nem olyan cikk-cakkos és magasabb is.
2009. máj. 13. 10:44
 3/4 Grófházy ***** válasza:

Megint 1.

E vitamint nem szabad minden nap szedni,mert zsírban oldódó,és felhalmozódhat,aki inkább árt mint használ.

Én a folsav helyett elevitet vagy valami kimondott terhesvitamint szednék.Többet ér mint a folsav.AZ is fontos,de a lehetséges feljődési rendellenességek ellen nem tesz semmit.

Küldök egy linket,egy ide tehetsz fel kérdést,és a főorvos úr 6 órán belül válaszol.Már én is kérdeztem tőle.Tök rendes.Nőgyógyász szakorvos,specializációja a meddőség.Tőle biztosan hitelesebb információt kaphatsz.

[link]

2009. máj. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszia segítséget,akkor kevesebb e-vitamint fogok szedni, a dokim azt mondta,hogy elég két naponta. terhesvitamint szedtem,de nagyon elkezdtem tőlle hízni. Persze ha terhes leszek,szedni fogom és nem fog érdekelni,hogy hízok,de nem akarok ugy elkezdeni egy terhességet,hogy már alapba plusz 10 kg van rajtam:-)
2009. máj. 13. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!