Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet velem? Megnéznétek a...

Mi lehet velem? Megnéznétek a görbémét is? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

A ciklusaim általában 29 naposak. A ciklus.hu szerint szombaton kellett volna megjönnie. Én előtte való napokban már barnázni szoktam. Most szombat délelőtt barnáztam egy kicsit, de csak akkor látszott, ha tampont tettem fel (amikor elmentem otthonról pár órára). Utána csak tisztasági betétet tettem be, takarítottam, tettem-vettem és semmi nem volt. Vasárnap meg hétfőn is csak nagyon minimális barnázás, az is inkább csak a wc papíron látszott. A hőm ma leesett, viszont még mindig csak a wc papíron látszik. A mostani görbém is furcsán alakult, be is szúrom:


[link]


Mi lehet velem? Terhes szerintem nem lehetek (endometriózis), és félek, hogy valami más bajom is van.


2009. ápr. 14. 08:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem 2-án,3-án lehetett pé-d!És nemsokára meg fog jönni!
2009. ápr. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezért esett el a hőd is!
2009. ápr. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem,most fog megjönni.
2009. ápr. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is (sajnos) meg fog jönni!
2009. ápr. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Amint kiírtam a kérdést, rá nem sokkal elkezdtem ömleni. :-( Igazatok lett.
2009. ápr. 14. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!