Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbémet?...

Megnéznétek a görbémet? Tanácstalan vagyok. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

[link]


Furcsa ez a hónap. A ciklus első felében is elég cikk-cakkos volt a görbém. A másik, ami furcsaság. A ciklus.hu tegnapra írta be a menzimet. Tegnap reggel le is esett a hőm, késő délután egy nagyon picit elkezdtem barnázni. Ma viszont megint megemelkedett, de még mindig csak barnázok. Ilyen még nem volt.


2009. márc. 12. 09:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet , hogy beteg voltál, vagy náthás stb?

Ez nem jó görbe, össze -vissza van.

Emellett szerintem használj ovutesztet .

A pédet ellenben márc 8-ra tenném a görbe alapján, de a februárit nem értem.

2009. márc. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az a baj, hogy eléggé össze-vissza méred...
2009. márc. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sem jó, ha így össze-vissza méred, mert így nem ad pontos képet a ciklusodról. Próbáld meg mindig egy időben mérni!
2009. márc. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hétköznap mindig 5.20. és 5.35. között mérem. Hétvégén szokott csúszás lenni. Eddig is így mértem, és értékelhető görbéim voltak. Csak ez a mostani furcsa... Első válaszolónak: nem voltam beteg.
2009. márc. 12. 10:24
 5/5 anonim ***** válasza:
A mérés szabályait be kell tartani, még egy felülés sem lehet első hő méréskor reggel..., ez a cikk-cakk nem igazán jó...
2009. márc. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!