Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan, hogy amíg egy...

Van olyan, hogy amíg egy picit is szoptat valaki, egyáltalán nincs peteérése?

Figyelt kérdés

9.5 hónapja szültem, azóta szoptatok, igaz, már sok minden mást is kap a babám, 3 étkezést (tízórai, ebéd, uzsonna)kiváltottunk. Másfél hónapja hagytam abba a cerazette-t, de semmi, még nem jött meg. Terhes biztosan nem vagyok, védekeztünk is és teszteltem is.

A fiam napközben 3-szor (reggel, délután és alvásnál), éjjel átlagban kétszer szopizik, akkor nem sokat. Nagyon szeretnénk másodikat, de így vajon sikerülhet-e? Tapasztalatokra lennék kíváncsi.


2009. máj. 13. 09:21
 1/1 anonim ***** válasza:
46%

Szia!

Aki szoptat,annak is van peteérése.Én pl.a 2.babával úgy lettem terhes,hogy szoptattam még.Szerintem neked a gyógyszer kavarhatott be.Ha most se jön meg,akkor menj a dokidhoz,majd ad gyógyszert,ami meghozza.Sok boldogságot!

2009. máj. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!