Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhes vagyok?...

Szerintetek terhes vagyok? (tovább lent NAGYON FONTOS! )

Figyelt kérdés
Menstruációm utáni nap voltunk együtt a párommal, majd a peteérésem napján. Védekeztünk, nem bennem ment el, de sikerült az óvszert kevésbé sikeresen levenni, így a bugyim olyan lett. Utána 2napjára szédülök, hányingerem van, de az oztályunkban sok ember hiányzott hányás miatt. Most 4napom van a menstruációmig, és barnafolyásom van. Nem bírom ki szerdáig idegileg. Segítsetek! Terhes vagyok?
2011. nov. 26. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem de csinalj tesztet hogy megnyugodj
2011. nov. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia, ilyen hamar nem jelentkezhetnek terhességi tünetek, főleg a hányinger, szerintem csak a stressz miatt van, és ha nem jön meg az is az miatt. Szerintem megnyugodhatsz, nem vagy terhes! Üdv
2011. nov. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha bement a hüvelyedbe az az ondó, akkor van esély, egyébként nincs.

Amúgy honnan vagy ilyen biztos abban, hogy mikor van peteérésed?

VÉdekezni MINDIG kell, a ciklus bármely napján, ha nem akarsz gyereket...

:o(

Na mindegy.


Senki nem tudja Neked megígérni, hogy nem vagy az, meg azt sem, hogy az vagy...


Ha erősödik a vérzésed, akkor már-már biztos, hogy nem.

Ha abba marad a barnás folyás, akkor az több mindent is jelenthet...

2011. nov. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja, és a hányás az tényleg nem attól van!

3.

2011. nov. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sikerült kicsit megnyugodnom!
2011. nov. 26. 20:58
 6/6 anonim ***** válasza:

Idióta. 2 nappal aktus után hol van még a petesejt a beágyazódástól, terhességi hormon termeléstől, ami tüneteket okozna?!

Ha a bugyid lett olyan, attól te nem leszel terhes.


És kérlekkérlek, mielőtt szexelni kezdetek, nézzetek már át egy biológiakönyvet, valahol a 7.8 osztály környékén, ahol le van írva a nemi működés...!

2011. nov. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!