Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? (tovább lent)

Terhes vagyok? (tovább lent)

Figyelt kérdés

Június 22.én (Szerdán) lefeküdtem egy fiúval, aki még szűz volt. Megszakítással védekeztünk, és ő 200%ban biztos abban h nem ment el bennem. Pénteken, (Június 24.én) kellett volna megjönnie. Tudni kell hogy nincs beállva a menstruációm rendesen, mindíg szokott késni 1-2 hetet. Nincs pecsételő vérzésem, viszont görcsölgetett kicsit a hasam a napokban, de az lehet az értendem miatt is, mert olyat ettem.. Terhes lehetek e?

18/L


2011. júl. 1. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, vegyél tesztet! Az biztosan kimutatja ha az vagy!
2011. júl. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes, bár kicsi az esély rá. Ha szerdáig nem jön meg, akkor csinálj egy tesztet. Addig fölösleges.
2011. júl. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tehát ha 2 hetet késik akkor érdemes vennem tesztet?
2011. júl. 1. 18:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Kizártnak tartom, hogy terhes vagy, de azért csinálj egy tesztet. Hétfőn is megcsinálhatod, ha teherbe estél, már jó eséllyel kimutatja.
2011. júl. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, ha pár napon belül nem jön meg, veszek tesztet.. és máskor körültekintőbb leszek
2011. júl. 1. 19:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem a késéshez kell számítani a 2 hetet, hanem az aktus után teljen el 2 hét.
2011. júl. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!