Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most mit csináljak? Bővebben...

Most mit csináljak? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Négy hónapja volt egy császár metszésem, a szüleimnél lakunk a férjemmel én nem dolgozom, iskolát sem fejeztem be csak nyolc általánosom van. Most akarok majd vissza menni leérettségizni ha a pici betölti az egy évet. A férjemnek szerződéses munka helye van, költözni biztos nem tudnánk. Lehet hogy megint terhes lettem, bár erre kicsi az esély mivel mindig óvszert használtunk. De mi van ha mégis. Akkor mit csináljak?
2011. nov. 26. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Ha mégis, lesz két gyereked. Vagy milyen választ vársz? Helyettetek SENKI nem dönthet, de még csak tanácsot sem adhat.
2011. nov. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem érettségim is van és sikerült elköltöznünk a szülőktől de lassan ott tartok hogy gyógyszer mellett még szexelni sem merek ha igen akkor is +óvszer nehogy becsússzon még 1 baba!

Ha már megvan a baba akkor ugye 2 lehetőséged van:megszülöd vagy nem!

2011. nov. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Remélem nem vagyok terhes nem tudnám hová meg szülni nincs hely és félek hogy az egézségem is rá menne, még csak négy hónapja volt a műtétem. Most a meglévő fiamra kell gondolnom hogy őt fel tudjam nevelni.
2011. nov. 26. 14:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Honnan gondolod hogy terhes vagy? Teszteltél már?

Ha az vagy akkor is el tudod vetetni....

2011. nov. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerencsére vak lárma volt megjött, köszönöm a válaszokat.
2011. nov. 28. 13:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!